LÖÖ OMA AED SUVEKS ÜLES!

LÖÖ OMA AED SUVEKS ÜLES!

Päike loojub õhtutundidel aina hiljem, temperatuurid on jätkusuutlikult üle kahekümne kraadi, grillid on aeda veerenud – olgem ausad, suvi on meie õuele jõudnud ja nüüd on viimane aeg seda täiel rinnal nautima hakata!

Nüüd, kus suveilmadest on saanud argielu lahutamatu osa ja päikese käest ei tahakski lahkuda, on ka õige hetk oma aed suvisteks pidustusteks üles lüüa. Õnneks leiab kõik korraliku aiapeo pidamiseks vajaliku Koduekstrast, kus on just sel eesmärgil pakkumisel kõiksugu aiatarvikud, suuremast mööblist väiksemate nipsesemeteni välja.

Mõnusalt suvise aia loomist sobiks alustada millegi meeleoluka ja stiilsega, näiteks mõnusa ripptooli või kolmekohalise aiakiigega, mille sõbralikud toonid ja mugavus justkui iseenesest õdusa miljöö loovad. Lisaks annab mugav ja kutsuv aiamööbel külalistele võimaluse peomeeleolus rahumeelselt lõõgastuda.

Kindlasti ei tasu unustada kohati kapriisseid kodumaiseid ilmastikuolusid – kerge suvise tibutamise korral, niisama toidulaudade varju alla asetamiseks või sääsetõrjeks kuluks ära hubane ja sääsevõrguga ümbritsetud aiakatus. Sel moel saab nautida nii päikesesoojust, head toitu kui ka hellitavaid tuuleiile.

Kui pidune meeleolu on sätestatud, tasub muidugi mõelda ka joogipoolise peale: külmade jookide serveerimiseks on olemas kergelt humoorikad joogitopsid nii meestele kui naistele, mil on kelmikalt humoorikad sõnumid “Mr. Right” ja “Mrs. Always Right”. Kui meelel on aga soojemad joogipoolised, võib soetada mugavad termokruusid, millega hilisematel õhtutundidel või peo otsi kokku tõmmates rahumeeli teed nautida sobib.

Seega – kuna suvi on ametlikult käes, võtkem võimalusest viimast ja nautigem suveilu, kuni seda saame!