MILLINE INIMENE KASVAB sinu tütrest?

Briti psühholoogid viisid hiljuti läbi uuringu, kus üritasid välja selgitada, kuidas võivad suhted lapsepõlves mõjutada meie isikut täiskasvanueas. Psühholoogid kasutasid oma tähelepanekuid ning jagasid naised nelja gruppi sõltuvalt sellest, kellega naised lapsepõlves paremini läbi said. 

1. Isa ja tütar

Tütardest, kes said paremini läbi oma isaga, kasvasid enesekindlad ning edule orienteeritud naised. Täiskasvanuna saavad nad meestega ideaalselt läbi, samas aga kipuvad nad olema liiga emotsionaalsed ja kapriissed.

2. Ema ja tütar

Tütred, kellel oli paremad suhted emaga, kasvasid naiselikeks naisteks. Täiskasvanuna on nad hästi vastutustundlikud, kuid häbelikud ja neil on raske toime tulla isikliku elu probleemidega.

3. Vanaema ja lapselaps

Sellistest lastest võivad saada idealistid, kes on iseenda ja teiste suhtes väga nõudlikud. Ka täiskasvanuna säilis neil lapselik “kõik või mitte midagi” suhtumine. 

4. Vanaisa ja lapselaps

Seda tüüpi lapsed kipuvad kasvama mõistlikuks ja kaastundlikuks naiseks, kuid kogu oma täiskasvanuea jooksul kannatavad nad madala enesehinnangu käes.

 

allikas: geniusbeauty