Millisesse suvelaagrisse laps viia? Tutvu 2012 suvelaagritega!

Millisesse suvelaagrisse laps viia? Tutvu 2012 suvelaagritega!

Suvelaager on hea võimalus sisustada lapse suvi meeldejäävalt ja põnevalt. Sel suvel pakutakse lastele võimalust süveneda eesti kultuuriloosse, seigelda metsades, taguda jalgpalli, piiluda superstaari maailma, teha tutvust modellinguse ja teletööga. Valik on äärmiselt lai. Tuleb vaid valida laager, mis on lapse huvidega kõige rohkem kooskõlas, just nii garanteerid lapsele meeldejääva ja vahva suve.

Suvelaager on hea võimalus sisustada lapse suvi meeldejäävalt ja põnevalt. Sel suvel pakutakse lastele võimalust süveneda eesti kultuuriloosse, seigelda metsades, taguda jalgpalli, piiluda superstaarimaailma, teha tutvust modellinduse ja teletööga. Valik on äärmiselt lai ja kui vanemate rahakott lubab, tuleb vaid valida laager, mis on lapse huvidega kõige rohkem kooskõlas. 

Siit leiad valiku selle suve lastelaagritest, julgelt võid lisada teiste laagrite infot ka meie kommentaariumi.

 

Tüdrukute suvenädal Tantsu- ja Vabaajakeskuses dotE 

Dote ootab laagrisse kõiki vahvaid ja rõõmsameelseid tüdrukuid vanuses 7-9 aastat, et osa saada tegusast suvenädalast. Suvenädala raames tehakse tutvust filmikunsti, tantsu, spordi, teaduse, loovuse ja otse loomulikult iga tüdruku lemmikala – moe ja disainiga. Laager toimub kolmel nädalal suve jooksul. Täpsema info laagri päevakava ja aegade kohta saad siit.

 

Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuse laagrivahetused

Laagri eesmärk on pakkuda osalejatele meeskonnatööoskusi arendavaid, isiklikku eduelamust ja toimetulekut toetavaid, füüsilist tervist tugevdavaid, loovust arendavaid, lõõgastavaid ja silmaringi arendavaid tegevusi, mis korraldatakse kindla päevaplaani põhjal. Laagrivahetuse aja- ja päevakavaga saad tutvuda siin.

 

Ingliskeelne linnalaager International School of Estonia Summercamp

ISE suvelaager on mõeldud 6-12aastastele lastele, nii eestlastele kui Eestis elavatele või puhkavatele välismaa lastele. Suvelaager leiab aset kokku kahel nädalal enne ja peale jaanipäeva ning sisaldab endas hulgaliselt lõbusaid tegevusi alates aardejahist ja meisterdamistest, lõpetades kehamaalingute ja erinevate pallimängudega. Õpetajad on välismaalt ning see on lastel hea võimalus õppida inglise keelt. ISE suvelaagri kohta saad täpsemat infot siit.

 

Ecu Tallid ratsalaager Nõos

Ecu Tallid on Eesti uusim ja modernseim ratsakompleks-ratsakool Nõos. Igal lapsel on võimalik saada oma poni või hobune, kelle eest laagris hoolt kanda. Lisaks head kodusööki ning kuuma ilmaga on võimalik minna Nõosse või Elvasse ujuma. Täpsem info siit. 

 

Eesti jalgpalliliidu suvelaager

EJL-i Jalgpalli Suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde. Laagritest, mis toimuvad erinevates Eesti  piirkondades, on oodatud osa võtma 6-11aastased lapsed, varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline. Laagri eesmärgiks on tuua jalgpallimängu igale Eesti lapsele lähemale. Täpsem info siit.

 

Kesklinna lasteklubi Väike Päike suvelaagrid

Väikse Päikse suvelaagrid on mõeldud lastele vanuses 6- 10 eluaastat. Sel aastal on toimumas kunstilaager Lustakas loodus, superstaarilaager Kes tahab saada superstaariks?, mille raames külastatakse TV3 stuudiot ning tehakse tutvust ka teletorniga ning oodatakse külla ühte Eesti supersaari. Lisaks toimuvad veel spordilaager Kiiremini- kõrgemale- kaugemale ja seiklushimulistele lastele laager Kuidas saada viie päevaga mereröövliks.Täpsema info ja ajakava leiad siit.

 

Mikata judokooli suvelaager

Mikatalase laagrisse oodatakse mitte ainult judokaid, vaid kõiki lapsi, kellele meeldib sportida ja põnevalt suve veeta. Sel suvel korraldab Mikata Judokool kaks laagrit noortele judokatele. 8-14aastased judokad on oodatud 6-päevasesse laagrisse. Noorematele lastele (6-8 eluaastat) toimub käesoleval aastal 4-päevane laager – Mikatalase laager 2012. Täpsema info ja ajakava saad alla laadida siit


Eesti Metsaseltsi suvelaagrid loodushuvilistele lastele

Muraste looduskool pakub koolidele kahepäevaseid avastuslikke looduslaagreid eelolevaks suveks, mille eesmärgiks on õppida läbi tegevuse ning looduses tegutsemisest rõõmu tunda.  Lisaks sellele ööbitakse telkides ja ka süüa tehakse koos väljas või püstkojas lõkkel.

PS! Laagri kulud katab Keskkonnainvesteeringute Keskus ja see on lastele tasuta, osalejad valitakse motivatsioonikirja alusel. Täpsema info ajakava ja motivatsioonikirja kohta leiad  siit. 

 

ERM linnalaager “Kirju-mirju Eesti“

Millest kõnelevad mustrid? Millised on minu juured ja kuidas need mind mõjutavad? Viiepäevases laagris õpitakse läbi praktilise tegevuse tundma Eesti kultuuripärandit. Läbi mänguliste päevade õpitakse tundma ka iseenda juuri, et edaspidi teise pilguga märgata ja väärtustada kultuurierinevusi teistes. Erinevate kultuuride mustrid ja värvid, kombed ja traditsioonid omandavad teise värvingu, kui neid mõista. Käiakse ära ka Ajalooarhiivis, külastatakse setusid, maailitakse ikoone ja talitatakse lambaid! Infot laagri kohta saab siit.

 

Kunstipõnnide tantsulaager!

Kunstipõnnide tantsulaager on 6 päeva täis tantsu, mängu, lusti, meisterdamist ja möllu. Laagri eesmärk on panna tööle laste loovus ning huvi mängulise tantsu vastu. Lapsed valmistavad kõik esinemiskostüümid ja vajalikud aksessuaarid ise. Viimasel päeval toimub kava esitamine lastevanematele ning lõpetame laagri piduliku tordiga, mille valmistanud lapsed ise, samuti  jagame kätte diplomid. Info ja ajakava leiad siit.

 

Karepa suvelaager

Seitsmepäevasesse Karepa suvelaagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 6-19. Valida saab nelja põhitegevuse vahel – teater, meisterdamine, floristika, liikumine (tants või akrobaatika) või osaleda neis kõigis. Täpsem info siit .

 

Taevaskoja laagrid seiklusjanulistele

Lastele vanuses 7-18, kes soovivad rohkelt aega looduses veeta orienteerudes, kanuu- ja parvematkadel, võisteldes erinevatel spordialadel, tegeledes seinaronimisega ja muu põnevaga, tasub veeta aktiivne nädal Põlvamaal. Uuri lähemalt  SIIT

 

Loovuslaagrid poistele või tüdrukutele Jaaniojal

Võsul toimuvad erinevad laste loovuslaagrid, mis mõeldud osalemiseks kas ainult poistele või ainult tüdrukutele. Laagrisse on oodatud lapsed vanuses 6-12 ning laagrinädalad toimuvad igal juulikuu nädalal. Loe lisaks SIIT

 

JJ-Street Company tänavatantsu laager

JJ-Street Company korraldatav noortelaager Camp of Hip-Hop ootab kõiki 7-13aastaseid noori 15.-21. juulini tänavatantsu ja –kultuurilaagrisse, mis toimub Käsmus, Lainela Puhkekülas. Toimuvad töötoad ja tantsutreeningud, mille käigus tutvustatakse erinevaid tänavatantsustiile. Lisaks uutele teadmistele ja kogemustele tänavakultuuris, on noortel võimalik kätt proovida ka filminduse, muusika ja kunsti valdkonnas. Täpsema info leiad siit .

 

 

Triin Tisler