MILLISTEST TÄHTKUJUDEST saavad parimad emad?

13 kommentaari
MILLISTEST TÄHTKUJUDEST saavad parimad emad?

Kas sina tead, millised sodiaagimärgid on parimad emad? Muidugi on sellise pingerea koostamine üsna põnev, kuid tõde on siiski see, et igal tähemärgil ja igal emal on oma unikaalsed viisid ja erilised võimed lapse kasvatamiseks. Kuid mõned sodiaagimärgid tunduvad siiski emaks paremini sobivat kui teised. Toome teieni kaks tähtkuju, kes on emaks justkui loodud. 

Jäär

Jääradest emadele meeldib planeerida. Nad utsitavad oma lapsi käima muusikakoolis, tegelema hobidega, käima laagrites ja tegelema spordiga. Samal ajal käivad nad ise täiskohaga tööl. Jäär soovib, et tema lapsed oleksid seiklushimulised ning julgeksid uusi asju proovida. Nad julgustavad oma lapsi kõiki väljakutseid sirge seljaga vastu võtma ning võitlema selle nimel, millesse nad usuvad. Teinekord nõuab Jäärast ema oma lastelt aga liiga palju, selle asemel küsi oma lastelt, mida nad tegelikult soovivad. 

Kaljukits

Kaljukitsest ema võitleb oma laste nimel kuni surmani. Ta on emana äärmiselt lojaalne ja seisab alati oma laste eest. Tema suurimaks eesmärgiks on õpetada oma lastele korralikku tööeetikat, distsiplineeritust ja oskust keskenduda. Kui Kaljukitse lapsed saavad taskuraha, siis suure tõenäosusega on nad selle kodutöödega välja teeninud. Kaljukitsest ema võtab lapsevanemaks olemist väga tõsiselt, vahel isegi liiga tõsiselt. Teinekord teeks vaid head, kui Kaljukits oskaks aja maha võtta ning keskenduda ka enese heaolule.

 

allikas: yourtango