Mis juhtub, kui lapsed viiakse hirmkallisse luksusrestorani sööma? Huvitav video

Mis juhtub, kui lapsed viiakse hirmkallisse luksusrestorani sööma? Huvitav video

Lastele meeldivad lihtsad toidud ja tuttavad maitsed ning eriti veel see kui saab süüa kätega, mitte noa ja kahvliga. Aga mis juhtub siis, kui viia näiteks teise klassi lapsed luksusrestorani sööma? Ajakiri New York Times Magazine otsustas viia läbi huvitava eksperimendi – nad valisid oma tuttavate laste seast välja kuus vabatahtlikku, kes viidi kahe Michelini tärniga pärjatud restorani New York City’s Daniel, kus neid ootas ees seitsmekäiguline degustatsioonimenüü!

Lastele meeldivad lihtsad toidud ja tuttavad maitsed ning eriti veel see, kui saab süüa kätega, mitte noa ja kahvliga. Aga mis juhtub siis, kui viia näiteks teise klassi lapsed luksusrestorani sööma? Ajakiri New York Times Magazine otsustas viia läbi huvitava eksperimendi – nad valisid oma tuttavate laste seast välja kuus vabatahtlikku, kes viidi kahe Michelini tärniga pärjatud restorani New York City’s Daniel, kus neid ootas ees seitsmekäiguline degustatsioonimenüü!

Eesmärgiks oli uurida, mida arvavad väikesed lapsed toitudest, mis täiskasvanute jaoks on kulda väärt. Õhtusöögi väärtus ühe lapse kohta oli 220 USA dollarit ja et lapsed alkoholi juua ei tohi, siis see tähendab, et tegu oli tõeliselt eriliste roogadega. 

Allpool olevas videos on palju lõbusaid hetki, näiteks see, kui üks tüdruk teatas, et talle serveeritud pasta maitseb nagu seep. 

Vaata videot allpool!

 

Buduaar.ee