PILDID! Konkursi “Little Miss Estonia 2013” finalistid

PILDID! Konkursi “Little Miss Estonia 2013” finalistid

  Pühapäeval, 28.juulil toimus Tallinnas pildistamine esimeste “Little Miss Estonia 2013” finalistidega.  Allpool on finalistide tutvustus:  

 

Pühapäeval, 28.juulil toimus Tallinnas pildistamine esimeste “Little Miss Estonia 2013″ finalistidega. 

Allpool on finalistide tutvustus:

Grete Lillemets (9), Viimsi

Grete huvideks on tantsimine ja laulmine, ta õpib muusikakoolis viiulit ning tantsib My Dance klubis. Saab fotokaamera ees väga hästi hakkama.

Marget Toots (9), Tartu

Rõõmsameelne ja püüdlik, hakkaja. Meeldib tantsimine, liikumine, võimlemine. Julge ja enesekindel fotokaamera ees.

Lauren Silland (8), Tallinn

Lõbus ja seltskondlik tüdruk, meeldivad loomad, sport ja tantsimine.

Valeria Sereda (5), Tallinn

Tegeleb iluvõimlemisega ning tal on olemas juba esimesed medalid klubivõistlustelt. Õpib teatristuudios. Kaks korda osalenud talendikonkursil lasteaias ning mõlemal korral võitnud.

Lisandra Raun (9) Hüüri

Edeva iseloomuga tüdruk, tegeleb tantsimise ja iluvõimlemisega, armastab poseerida. On juba osalenud laste talveriiete reklaamis.

Lilia Sõrtlanova (8), Tallinn

Sõbralik ja töökas, energiat täis, tegeleb joonistamisega, tantsimisega ja inglise keele õppimisega, valmistab end ette, et meditsiinivaldkonnas tulevikus töötada. On juba kutsutud Sankt-Peterburi, et suurest Bosco Sport moeshow’st osa võtta koos Milaano ja Peterburi modellidega.

Kristin Prits (13), Põltsamaa

Rõõmsa iseloomuga tüdruk, tegeleb tantsimise, laulmise, maalimise ja klaverimänguga. Armastab parodeerimist ja modellindust. On osalenud võistlusel “Little Miss Estonia 2012” ning saavutanud 1. printsessi tiitli.

 

Finaalshow toimub 11. augustil kell 15.00 restoranis “Massimo”, aga eelvoor ei ole veel lõppenud, kandideerida saab e-mailile LME@destaterepublic.com kuni 6. augustini!

 

Vaata galeriid siit ning facebooki galeriid vaata siit!