Põnev! Vaata, milline ema sa tähemärgi järgi oled

Põnev! Vaata, milline ema sa tähemärgi järgi oled

Usud sa astroloogiasse või mitte, mõnikord on mõlemal juhul põnev lugeda, mida sodiaagimärk sinu kohta paljastab. Seda puhku pole tegemist mingi klassikalise horoskoobiga. Loe edasi ja saa teada, milline ema sa oma lastele tähemärgi oled, või siis olema hakkad. 

Usud sa astroloogiasse või mitte, mõnikord on mõlemal juhul põnev lugeda, mida sodiaagimärk sinu kohta paljastab. Sedapuhku pole tegemist mingi klassikalise horoskoobiga. Loe edasi ja saa teada, milline ema sa oma lastele tähemärgi järgi oled või siis olema hakkad. 

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) 

Selles tähemärgis sündinud emad on oma perekonna kõige tugevamaks liikmeks. Nad on äärmiselt töökad, kindlameelsed ja teevad, mis vaja, selleks et asjad aetud saaks. See muudab nad väga usaldusväärseks ning parimaks võimalikuks eeskujuks oma lastele. Mõnikord on Kaljukitsedest emad tõsised ning võivad seetõttu lõbusa õhkkonna sekunditega maatasa teha. 

Kuulsad emmed: Michelle Obama, Kate Moss, Annie Lennox ja Tina Knowles 

 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar) 

Veevalaja tähtkujus sündinud emad on nooruslikud ja iseseisvad. Nad pole nõus kellegi teise pilli järgi tantsima. Nad lasevad oma lastel kohelda end kui võrdset sõpra ning seetõttu on igasuguste piiride seadmine väga keeruline. 

Kuulsad emmed: Elizabeth Banks, Denise Richards, Sarah Palin ja Alicia Keys 

 

Kalad (19. veebruar – 20. märts) 

Kaladest emade tugevaim külg on empaatia, nende võime teiste eest hoolitseda. Nad armastavad alati tingimusteta ja jäävad igas olukorras oma perekonnale lojaalseks. Nad on väga loovad ning aitavad ka oma järeltulijates loovaid andeid avastada ja arendada. Kaladest emad on väga tundlikud ning mõnikord on nad valmis oma tahtmise saamiseks vajadusel isegi inimestega manipuleerima. 

Kuulsad emmed: Cindy Crawford, Ali Larter, Rachel Weisz ja Kristen Davis 

 

Jäär (21. märts – 19. aprill) 

Tugevad ja tahtejõulised, nende jaoks on kõige olulisem iseseisvus. Jäär leiab ka lapsevanemana piisavalt aega iseendale ning ta suudab imeliselt sotsiaalelu elada. Nad ei kõhkle hetkegi, kui tuleb lastele piiranguid seada. Jäärad on väga võistlushimulised ning täpselt samasugusteks kasvatavad nad ka oma lapsed. Mõnikord võivad nad ka õelad olla. 

Kuulsad emmed: Reese Witherspoon, Mariah Carey, Victoria Beckham ja Kate Gosselin

 

Sõnn (20. aprill – 20. mai) 

Sõnnist ema suudab hästi asju stabiilsena hoida. Neil on väga hästi arenenud loogiline mõtlemine. Sõnnidele meeldib rutiin. Nad kasvatavad oma lastest kahe jalaga maa peal olevad inimesed, kes alati reeglitest kinni peavad. Koos vastutustundlikkusega tuleb ka kangekaelsus ja iha nautida elu materiaalseid hüvesid. 

Kuulsad emmed: Tori Spelling, Kimora Lee Simmons, Cher, Uma Thurman ja Kim Zolciak 

 

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikutest emad on väga kaasaegsed ning see tõmbab lapsi justkui magnetiga nende poole. Nad on väga uudishimulikud ja seiklushimulised. Kaksikutest emad ei suuda oma lastele piire kehtestada ning nende energilisus pühib majapidamisest igasuguse stabiilsuse. 

Kuulsad emmed: Angelina Jolie, Heidi Klum, Nicole Kidman ja Brooke Shields 

 

Vähk (21. juuni – 22. juuli) 

Vähkidel on väga tugev emainstinkt. Nad armastavad teiste eest hoolitsemist. Vähid seavad teiste vajadused enda omadest ettepoole. Nende tuju kõigub tihti –  seda eriti siis, kui keegi nende pereliikmetest mingit sorti ohtlikku olukorda satub. Mõnikord on nad isegi liiga kaitsvad. 

Kuulsad emmed: Gisele Bündchen, Pamela Anderson, Edie Falco ja Nadya Suleman 

 

Lõvi (23. juuli – 22. august) 

Lõvi tähtkujus sündinud emad mõjuvad ümbritsevale kui sõõm värsket õhku. Kõige energilisema tähemärgi esindajatena on nad iga lapse unistuste vanemad. Nad on uskumatult mänguhimulised ning suudavad oma lapsi pidevalt tegevuses hoida. Lõvid on tugevad liidrid, kelle jaoks pole otsustavus ning reeglite loomine mingi probleem. Lõvid on aeg-ajalt pisut enesekesksed ning neile meeldib draamat tekitada. 

Kuulsad emmed: Madonna, Halle Berry, Jennifer Lopez, Martha Stewart ja Sandra Bullock 

 

Neitsi (23. august – 23. september) 

Neitsid on kõige organiseeritumad. Nad teavad emaks olemise kohta igat pisidetaili. Lisaks eelnevale on sellel tähemärgil kõige tervislikumad harjumused. Neitsidele meeldib käsutada ja seetõttu on nad oma lastele mõnikord parajaks peavaluks. Nad on teiste lapsevanemate ning nende kasvatusstiilide suhtes väga kriitilised. 

Kuulsad emmed: Salma Hayek, Jada Pinkett-Smith, Nicole Richie ja Amy Poehler 

 

Kaalud (23. september – 22. oktoober) 

Kaalud on väga kannatlikud. Nad ei muretse tühja-tähja pärast ja lubavad oma lastel vigu teha. Kuna nad ise tunnevad suurt huvi kultuuri vastu, siis nakatavad nad sama pisikuga ka oma järeltulijaid. Kaalud ei ole eriti järjepidevad: ühel hetkel suudavad nad ennast kehtestada, aga järgmisel langevad juba lapsele kaela. 

Kuulsad emmed: Gwyneth Paltrow, Catherine Zeta-Jones, Sharon Osbourne ja Gwen Stefani 

 

Skorpion (23. oktoober – 21. november) 

Skorpionidest emad on karmi käega. Nad annavad oma kohalolust koheselt märku ning neid ei huvita vähimalgi määral, mida keegi kolmas nende lapsekasvatamise meetoditest arvab. Skorpionid saavad oma pesakonna ohjamisega imeliselt hakkama. Nad on kontrollivad ja ettearvamatud – lapsed ei mõista seda hästi. 

Kuulsad emmed: Julia Roberts, Demi Moore, Maggie Gyllenhaal ja Hillary Clinton 

 

Ambur (22.november – 21. detsember)  

Nad on seiklushimulised ning armastavad riskida. Nende lapsed kohtuvad pidevalt uute inimestega, näevad palju erinevaid paiku. Amburid on väga targad ning nad tahavad kogu elu õppida. Nad on kannatamatud ja võivad mõnikord asjadega liiga kaugele minna. 

Kuulsad emmed: Britney Spears, Anna Nicole Smith, Nene Leakes ja Christina Applegate 

 

rebelcircus.com