Punkthaaval: kohtumine kaaslase vanematega!

3 kommentaari
Punkthaaval: kohtumine kaaslase vanematega!

On vähe olukordi, mis on ärevamad kui kohtumine oma partneri vanematega. Kuid ära heida meelt – paljud naised enne sind on sellega hakkama saanud!

On vähe olukordi, mis on ärevamad kui kohtumine oma partneri vanematega. Kuid ära heida meelt – paljud naised enne sind on sellega hakkama saanud!

Su kallim kutsub su oma vanemate juurde õhtusöögile. Esimese reaktsioonina kohmad vastu: “Kas nemad on ka kodus?!”. Iseenesestmõistetavalt on. Ja sinu peas saab alguse totaalne segadus. Tõenäoliselt teed läbi järgmised 12 punkti.

Kas tuleb tuttav ette? Milline oli sinu kohtumine oma kaaslase vanematega?

Sa otsid seda õiget kleiti
See peab ütlema, et sa oled stiilne ja edukas, aga samas viisakas ja tagasihoidlik, nii et sinusuguse puhul pole vaja millegi pärast muretseda. Sa praagid välja kõik V-kaeluse, lõhiku, avatud seljaosa või ebasündsa pikkusega variandid ning vaatad, mis üle jääb. Selgub, et pead minema poodidesse.

Sa küsitled partnerit
Ükski vanemate kohta käiv fakt pole tühine, ühtegi nende elukümnendit ei või vahele jätta. “Mis on su ema kõige noorema venna nimi?”, “Millises lasteaias su isa käis?”. No jumal teab, äkki tuleb jutuks!

Google!
Nii, mis nende nimed nüüd olidki… Viis tundi hiljem oled lugenud läbi kogu kaaslase vanemate kohta käiva info, mis internetis leidub. Tõenäoliselt oled õppinud paremini kui ühekski eksamiks, mille oma elus sooritanud oled.

Ideaalne kingitus
Tahad vanematele viimiseks leida midagi, mis näitaks, et hoolid nende lapsest, kuid ei mõjuks samas pugejalikult. Vein? Aga äkki see jätab sinust joodiku mulje? Orhidee? Aga äkki neile ei meeldi potililled? Hea küll, jääb vein, vein meeldib kõigile ja pealegi, sul endal läheb seda kindlasti vaja!

Käepigistus või kallistus?
See õhtu on käes, ta ema kõnnib sinu poole ja sa ei tea, kas ta kavatseb su kätt suruda või sind kallistada. Kui sa sirutad käe ja tema plaanis emmata, jätad endast külma inimese mulje. Aga kui sa üritad kallistada ja ta plaanis kätt suruda … Kumb siis hullem on?!
Sa otsustad kallistada ja selgub, et ta plaanis siiski kätt anda.

Isa perekonnanimi
Sa teietad ta isa ja too julgustab sind sinatama, aga ta näost on näha, et ta ei mõtle seda nii. Kogu ülejäänud õhtu püüad vältida olukordi, kus tuleb otse tema poole pöörduda.

Esimese 20 minuti küsitlus
Esimesed 20 minutit õhtusöögist kulub sellele, et sa pead vastama küsimustele ja pinge, mis tekib sellest, et püüad endast head muljet jätta, paneb su pea valutama. Kas sa mõjud neile hästi? Võimatu on öelda!

Seltskondlik vestlus
Sa ütled, et oled rohkem koerainimene ja tema ema teatab seepeale, et kassid on kõige armsamad olevused maamunal. Ühtäkki märkad, et nende söögitoa seinu katavad fotod perekassist. Tunned kõhus vastikut õõnsat tunnet – möödapanek!

Parandamiskatse
Mis emadele meeldibki… Romantilised komöödiad! Mainid mõnda ja hoiad endale pöialt, et need ka tema emale meeldiksid. Ja läheb õnneks! Olete taas ühise keele leidnud.

Beebipildid
Sa ei tohi naerda! Mis siis, et näed fotosid oma kaaslasest palja ja kiila beebina ja mõnusalt paks. See on moment luua side oma võimaliku tulevase ämmaga – ära riku seda vale reaktsiooniga!

Hüvastijätt
Sa aitad ta emal lauda koristada ja mõistad, et on aeg lahkuda. Tänad ta vanemaid tuhat korda õhtusöögi eest ja nad ütlevad, et neile meeldiks sind uuesti näha! Nüüd võid kindel olla, et tohib kallistada. Tabasid kümnesse!

Allikas: Women´s Health

Buduaar.ee