Quixx baby® – looduslik lahendus sinu beebi kinnisele ninale

Quixx baby® – looduslik lahendus sinu beebi kinnisele ninale

Kuna beebid ei ole võimelised ninna kogunevat eritist välja nuuskama, on nad eriti kaitsetud, kui nende nina on kinni. Lisaks meeldib neil hingata rohkem läbi nina kui läbi suu. Miks läheb minu beebi nina kinni?

Kuna beebid ei ole võimelised ninna kogunevat eritist välja nuuskama, on nad eriti kaitsetud, kui nende nina on kinni. Lisaks meeldib neile hingata rohkem läbi nina kui läbi suu.

Miks läheb minu beebi nina kinni?

Levinud põhjused ninakinnisuse tekkeks on külmetus ja gripp, kuid ninaga seotud probleeme võib kaasa tuua ka kliimaseadmete kasutamine ja kuiv õhk. Kuna beebide immuunsüsteem ei ole veel täielikult välja kujunenud, on beebid palju vastuvõtlikumad sellistele komplikatsioonidele nagu kõrvainfektsioonid ja sinusiit, mis võivad välja kujuneda seoses nohuga.

Kuidas ravida beebi nohu?

Nohu on üks levinumatest haigustest lastel ning võib esineda mitu korda aastas. Kinnise ninaga on lapsel keeruline süüda, juua ja magada. See omakorda mõjutab lapse üldtervist ja enesetunnet. Igapäevane nina hooldamine ookeanivee tilkadega aitab nohust terveneda ja terve püsida.

Igapäevane hooldus nina tervise heaks

Nina limaskest on oluline barjäär haigustekitajatele ja seepärast on nina tervis äärmiselt oluline. Igapäevaseks ninakäikude hooldamiseks, puhastamiseks ja niisutamiseks kasutage QUIXX® baby tilkasid. 

Pehme ookeani jõud

QUIXX® baby on isotooniline ookeanivee lahus, mis tähendab, et selle soolasisaldus on sama, mis keharakkudes. Tänu sellele on see beebi ninale väga õrn. QUIXX® baby sisaldab 100% looduslikku ookeanivett mitmete väärtuslike mineraalainetega. See aitab taastada nina limaskesta normaalset talitlust ning beebi tunneb ennast hästi.

 

QUIXX® baby on saadaval kõikides apteekides. Tutvu valikuga SIIT