See pole olnud kunagi nii lihtne!

Lihtsad nipid, kuidas väikese vaevaga saab koduõuest tegevusrohke mängumaa.

Lihtsad nipid, kuidas väikese vaevaga saab koduõuest tegevusrohke mängumaa.

Ilmad lähevad aina soojemaks ja lastega on võimalik õues juba palju rohkem aega veeta. Mida aga teha? Liivakastis veel kõige mõnusam mängida ei ole, jalutamine tüütab pikapeale ära, sest õitsvaid lilli, rohelist muru ning väikeseid konni või putukaid, keda taga ajada, ei ole. Küll võib ehitada oma tagahoovi suure mängumaa, kus jätkub tegevusi suurtele ja väikestele nii kevadel, sügisel kui ka suvel.

Palju rõõmu tekitavad mängumajad, mida hoovi puudumisel saab paigutada ka suuremasse ruumi. Kõige lihtsamad on lahtikäivate uste ning akendega, veidi kallimad ja põnevamad on need, millel on ka elektriline uksekell, häält tegevad detailid või lillevannid, kuhu laps saab ise kevaditi oma taimed kasvama panna ning siis terve suve jooksul nende eest hoolt kanda. Lisaks mängulusti pakkumisele on mängumajad ka arendava funktsiooniga. Mängumajade valik on väga lai – neid on nii erineva disaini, temaatika kui ka lisadetailidega. Seega leiab ilma suurema vaevata igaühele midagi sobivat.

Pea iga ilma ja aastaajaga on võimalik liumäest alla lasta ning kiigel kiikuda. Väiksemate laste jaoks on ideaalsed väikesed onni moodi majakesed, kus üheskoos on nii kiik kui liumägi ning üleval saab katuse all ka mängida. Kui peres on lapsi mitu, siis on  hea omada kahekohalist kiike, mille jaoks ei ole vaja kedagi, kes pidevalt hoogu lükkaks ning kuhu pisipõnnid ise peale saaksid. Olenevalt vanusest ning ruumist saab valida suurte duo-kiikede, mis liiguvad nii üles-alla kui ka kõrvale või väikeste ja lihtsate paariskiikede vahel. Alati võib otsida ka võimalusi, kus koos saaksid kiikuda nii koolilapsed kui ka mudilased, nagu näiteks see Injusa Junior Swing kiik. Palavate suveilmadega ei ole aga paremat meelelahutust kui liumägi, mida mööda voolab vesi. Nõnda pole veekeskusesse vaja minnagi ning meelelahutus ja jahutus tulevad otse koju kätte. 

Üks ese, mis tekitab elevust ja pakub tegevust nii täiskasvanutele, teismelistele kui ka mudilastele, on kindlasti batuut. Neid on erinevates suurustes ning väiksematele mõeldes on võimalik osta ka kindel ja turvaline batuut koos kaitsevõrguga. 

Oma koduhoovist on lihtsate vahendite ning õigete valikutega võimalik teha tõeliselt vahva mängumaa, mis pakub huvi ja rõõmu nii väikestele kui suurtele. Häid ideid, kuidas algust teha, leiad Anttila.ee-st. Kui oled vähemalt 18-aastane Anttila püsiklient ja ei oma krediidivõlgu, saad ostude tegemiseks kasutada ka mugavat järelmaksu. Soovi korral  tuuakse sulle kaup lausa koju kätte! Vaata www.anttila.ee