Silly Bandz – uus kuum moehitt noortele ja lastele!

Silly Bandz – uus kuum moehitt noortele ja lastele!

Laste ja noorte trendimaailma on tormiliselt vallutamas uus hitttoode, milleks on Silly Bandz.  

Laste ja noorte trendimaailma on tormiliselt vallutamas uus hitt-toode, milleks on Silly Bandz. Neid käepaelu ihaldavad maailmas igas vanuses lapsed, sest need on ilusad, need on moes, neid on võimalik koguda ja neid saab oma sõpradega vahetada. Vaata SIIT  Silly Bandzi piiramatutest võimalustest.

Mis need Silly Bandzid on?

Silly Bandzi näol on tegemist värviliste, erikujuliste silikoonpaeltega, mida saab kanda ümber käe või valmistada neist hoopis kaelaehe, samuti saab nendega juukseid kinnitada ning isegi oma lemmikloomale stiilset looki anda. Lapsed lihtsalt hulluvad neid vahvaid käepaelu nähes.

Erikujuliste Silly Bandzide pakid sisaldavad teemade kaupa paelu, nagu näiteks – Printsess, Justin Bieber, Loomaaia loomad, Lemmikloomad, Naljakad kujundid, Mereelukad, Dinosaurus ja palju-palju muid. Kuna Silly Bandzi käepaelad on valmistatud silikoonist, siis randmelt või juustest ära võttes võtavad nad oma kuju tagasi. 

Eestisse jõuavad need lahedad käepaelad müügile oktoobri lõpus ja otsige neid Tallinna Solarise Keskuse kauplusest WePlay! 
Alustuseks on saadaval sarjad Rock Band ja Zoo Animals. 

WEPLAY! kingib Lapsmodell 2010 võistluse esimesele 200-le, kes on pälvinud hindamistulemusena kõrgeima keskmise hinde, Eesti ühed esimesed Silly Bandzid.

Silly Bandz – uus kuum toode, mis lihtsalt peab olema …. sest kõigil on, ja see on LAHE!