Šokeerivad pildid: kogu tõde nende väikelaste fotode kohta

Šokeerivad pildid: kogu tõde nende väikelaste fotode kohta

Inimeste looming ja fantaasia on vahel lausa hämmastav! Ameerikas on selline huvitav kommuun nagu “Reborners” ehk “Ümbersündinud”, kuhu kuuluvad inimesed, kes disainivad, koguvad ja tegelevad nukkudega, kes näevad välja täpselt nagu päris elus väikelapsed. Nad kohtlevad neid nukke, nagu päris lapsi, nende nukkude ja omanike vahel on tekkinud emotsionaalne side, mis võib lausa hirmutav tunduda.

Inimeste looming ja fantaasia on vahel lausa hämmastav! Ameerikas on selline huvitav kommuun nagu “Reborners” ehk “Ümbersündinud”, kuhu kuuluvad inimesed, kes disainivad, koguvad ja tegelevad nukkudega, kes näevad välja täpselt nagu päris elus väikelapsed. Nad kohtlevad neid nukke nagu päris lapsi, nende nukkude ja omanike vahel on tekkinud emotsionaalne side, mis võib lausa hirmutav tunduda.

Fotograaf Jamie Diamond veetis üheksa kuud selles kommuunis, õppis ise samamoodi nukke disainima ning pildistas üles tavalisi hetki nende inimeste elus, mil nad oma nukkudega tegelesid. Neid väikelapsi kutsutakse reborn nukkudeks ehk ümbersündinud nukkudeks.

Fotograaf Jamie tunnistas, et need üheksa kuud, mil ta “Reborners” kommuunis elas, olid väga liigutavad ning andsid palju mõtteainet. Kuidas on võimalik tekitada niivõrd tugev emotsionaalne side nuku ja tema omaniku vahel – seda saab fotograafi sõnul võrrelda sidemega, mis tekib emal oma lapsega, kuid siinkohal ei ole ju tegu elus lastega, nad ei räägi vastu, neil puudub hing. 

Buduaar võttis Jamiega ühendust ning sai loa tema pilte selles loos kasutada.

Vaata hämmastavaid fotosid nukkudest ja nende omanikest allpool olevast galeriist!

Fotod: Jamie Diamond

Infot Jamie tegemiste kohta vaata tema kodulehelt siin

Karin Karu