Tasub lugeda: naine kirjutas kirja oma eksmehe uuele ja noorele naisele

Tasub lugeda: naine kirjutas kirja oma eksmehe uuele ja noorele naisele

See kiri levis kulutulena üle terve maailma: lahutatud ema kirjutas oma tütre uuele kasuemale kirja, et öelda, mida ta temast arvab. Need, kes seda lugenud on mõistavad, miks kõik seda kirja jagavad ning miks on antud kirjutist tabanud seesugune populaarsus.

See kiri levis kulutulena üle terve maailma: lahutatud ema kirjutas oma tütre uuele kasuemale kirja, et öelda, mida ta temast arvab. Need, kes seda lugenud on, mõistavad, miks kõik seda kirja jagavad ning miks on antud kirjutist tabanud seesugune populaarsus.

Minu tütre kasuemale

Ma ei tahtnud sind siia. Sa lihtsalt polnud kunagi osake plaanist. Kui ma üles kasvasin ning unistasin, et ühel päeval on mul ilus pere, siis ma ei arvestanud sind sinna hulka. Ma ei soovinud teise naise abi oma laste kasvatamisel. Plaan oli, et meie perekond hõlmab mind, minu meest ja meie ühiseid lapsi. Mitte sind.

Minu mõtetes oled sa hirmus koletis ja mu tütar ei soovi üldse, et sa talle emaks oleksid, mitte kunagi! Ma lootsin, et sa oled keskpärase välimusega ja et mu tütar ei vaataks sulle alt üles. Ja et mu tütre isa arvaks, et ta on leppinud paremuselt teise naisega. Sa pidid olema kohutav, mäletad? Aga sa ei olnud, sa olid lummavalt ilus. Sa pidid olema vana kuri nõid, mäletad? Aga sa polnud, sa olid hoopis noor ja armas naine.

Mu plaanid olid nurjunud.

Ma tahtsin sind põlata, kuid sa tegid selle võimatuks ning ma hakkasin peagi tundma sinu olemasolu pärast hoopis tänutunnet.
Ma olen tänulik, et sa oled minu tütre jaoks olemas, kui mina seda parasjagu pole. Ma olen tänulik, et sa mõistad tema teismeliseaastaid ning ei põlga teda ära. Ta vajab ka teie kodus ema ja sa oled seda rolli imeliselt täitnud.

Sa oled alati austanud ka minu positsiooni tema bioloogilise emana. Ma hindan seda kõrgelt, et sa alati minuga konsulteerid, kui kahtled, kas käitud temaga õigesti. Ma tean, et meie situatsioon on haruldane. Seda ei juhtu tihti, et ema ja kasuema saadavad teineteisele sõnumeid, et öelda, kuidas nad teineteist armastavad ja austavad. Sa oled kui kingitus.

Ma luban, et austan sind alati ja pean lugu sinupoolsest panusest minu tütre kasvatamisel. Ma luban, et ma ei alahinda kunagi sinu tähtsust minu tütre elus, ega pane sind tundma, nagu sina poleks tema ema. Ma luban, et õpetan teda olema tänulik selle eest, et tema elus on kaks tugevat naist, kel on julgust olla koos talle emaks.

Kallis naine, sa oled kui haruldane ja imeilus kalliskivi!

Jumal õnnistagu sind ja ma armastan sind!

On imeline teada, et traagilised sündmused võivad viia parema lahenduseni, kui keegi ettegi oskas näha.
Jaga seda liigutavat kirja, et näidata, kuidas leppida lahutusega nii, et see kõigi elusid hoopis paremaks muudaks.

Allikas:  themindawakened.com