TEADLASED: LAPSEOOTEL NAISE MÕTTED mõjutavad beebi arengut

TEADLASED: LAPSEOOTEL NAISE MÕTTED mõjutavad beebi arengut

Mõttejõud on vägevam kui me arvatagi oskame! Kui sinu peas keerlevad negatiivsed mõtted, tunned sa end koheselt ka kehvasti, ent positiivsed mõtted loovad hea meeleolu. Lapseootel naise mõtted ei mõjuta aga mitte ainult teda, vaid ka beebit!

Mõttejõud on vägevam, kui me arvatagi oskame! Kui sinu peas keerlevad negatiivsed mõtted, tunned sa end koheselt ka kehvasti, ent positiivsed mõtted loovad hea meeleolu. Lapseootel naise mõtted ei mõjuta aga mitte ainult teda, vaid ka beebit!

Teadlased on teinud kindlaks, et kõhubeebi tajub ema emotsioone raseduse algusest saadik ning teda mõjutavad ka negatiivsed tunded, viha, stress ning loomulikult ei mõju need beebile hästi. Alates kuuendast raseduskuust kuuleb beebi kõhus ka ema häält ning tunnetab emotsioone, mis ema ümbritsevad. Peretülid, vali hääl ja nutt mõjuvad beebi arengule halvasti!

Kõik, mida beebi ema raseduse ajal läbi elab, kandub osaliselt üle ka beebile ning need emotsioonid mõjutavad teda. Õnnehetked ja rõõm mõjuvad beebile väga hästi.

Mida rahulikumalt ja positiivsemalt rasedus kulgeb, seda õnnelikum beebi sünnib ja loomulikult pole midagi paremat kui armastust täis suhe. Beebi, kes sünnib suurest armastusest ja keda ümbritseb mõnus atmosfäär, nutab suure tõenäosusega vähem ja hakkab varem naeratama.

Allikas: higherperspectives.com