Kuidas ämmaga hakkama saada

\"imageManager_184337\"Ämmad ja miniad on juba igipõline teema, kuid ikkagi ei väsita sellest rääkimast. Tihtipeale kuuleme, kuidas minia kaebab, et tema ämm on võimatu ning kiusab teda igal võimalikul juhul. Ämm jälle kurdab, et minia pole tema poja jaoks sobiv. Miks tekib üleüldse vihavaen uue ja vana perenaise vahele?

Tagasi artikli juurde

7 kommentaari

 • Marina

  Marina

  Mina oma ämmaga ei salli üksteist alates sellest, kui mina jäin rasedaks!!
  Ta küll üritas mulle augu pähe rääkida, et mul ei ole vaja seda last umbes nagu et oled noor ja tahad ise veel lõbutseda...Jätsin mina tema jutu kahe kõrva vahele ja kolisin minema kuna mees oli samamoodi häälestatud.
  7 kuud me ei suhelnud üldse mehega, kuni üks päev ta helistas mulle ja palus siiralt vabandust. Võtsin vabanduse vastu ja ta tuli minu juurde!
  Ämma juures ma muidugi ei käinud kuni laps oli sündinud. Kui aga tulin lapsega koos siis oli jube sillas. Kaks aastat hiljem me abiellusime ja abielupäeval tappis minu armas ämmake kõik suhted lõplikult kui ütles minu emale, et tema poeg oleks pidanud minu õe võtma naiseks.Kuna too sobib talle rohkem.. Peale seda ei käi minu tütar tema juures ega ka mina. Mees muidugi käib. Äiast on muidugi kahju aga jah ma seletasin äiale ära,et kui ta tahab lapselast näha siis tulgu meie juurde. Nüüd juba aasta aega käib äi meie juures ja me ei näe paar päeva oma last,sest ta tegeleb temaga päevad läbi. Äi ja Ämm muidu elavad teises linnas!
 • Mari

  Mari

  Ma pole 4 aastat ämmaga suhelnud. Ta ei ole halb inimene. Ta on rumal inimene. Kõik me teeme rumalusi ja saame andeks, kui me andeks palume. Tema tegi rumaluse - solvas mind rängalt teoga, mitte sõnaga -, aga ta näikse arvavat, et andeks pean paluma mina. Mingu kukele!
 • nipitiri

  nipitiri

  minu ämm on seda ja teist. ausalt ma ei saa temast üldsegi aru. Kord räägib ühte ja siis teist, ega tema poegi aru saa temast. õnneks mul on vedanud mees hoiab rohkem minu poole ja mõistab mu paha meelt, kui ämm püüab meie elu kontrollida....Lihtsalt tuleb ühest kõrvast sisse lasta ja teisest kohe välja, aga seda on lihtne öelda....Ausalt nii ma olengi püüdnud tegutseda ja vahel tuleb see mul väljagi.
 • to rosentiin

  to rosentiin


  See on naelapea pihta:
  \"Kui lähme ämmale külla, siis joostakse oma kallile pojale vastu(minu mehele), kallistatakse, minule öeldakse möödaminnes tere ja tuisatakse mööda.\"

  Mees ise ei pane seda tähele muidugi... Aga mind teeb kurvaks ja tekitab isemist vimma. Mõtlen lihtsalt, et ämmal pole taset ja et jääb intelligentsist puudu - mis sa lolli peale vihastad.

  Aga jah - parema meelega hoian eemale.
 • maiken111

  maiken111

  Minul on ämmaga vedanud, mind hoitakse nagu oma tütart! Kõigest räägitakse, küsitakse nõu. Alati helistatakse ja kutsutakse ikka külla!
  Väga tore inimene on minu ämmake! Teist sellist annab otsida!
 • rosentiin

  rosentiin

  Mina oma ämmast aru ei saa, saame harva kokku, räägime natuke, kuid sooja ema-tütre suhet ei ole.Kui lähme ämmale külla, siis joostakse oma kallile pojale vastu(minu mehele), kallistatakse, minule öeldakse möödaminnes tere ja tuisatakse mööda. Ta on viisakas minuga, aga ettevaatlik. Hoolimata sellest, et oleme tuttavad juba neli aastat.Algul see häiris mind, aga enam ei tee välja.
  Vähemalt kiuslik ta ei ole.
 • tulehark

  tulehark

  minu ämm on hästi sõbralik ja tore...minu ees. Selja taga kuulen aga midagi muud. Ei teagi keda uskuda ja kas peaks midagi ette võtma selles asjas.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!