Mehhikosse puhkama!

Nüüd kui ilmad on külmemaks läinud, tasub hakata mõtlema, kuhu mõne aja pärast suve otsima sõita. Mehhiko on reisisihtkohana hõlmamatult mitmekesine ning eestlaste poolt veel vähe avastatud. Travel IN pakub esmatutvuseks võimalust külastada iidset maiade maad – Yucatani poolsaart.

Tagasi artikli juurde

6 kommentaari

 • mexxxx
 • anu

  anu

  Soovitan minna, kellel vähegi võimalik. Ise käisin veebruaris. Supper!
 • Yucatan

  Yucatan

  Cancun ja Playa del Carmen on töelised turistilöksud, hinnad muutuvad odavamaks sisemaa poole reisides.
  Praegu (sügisel/talvel) enam ei soovita poolsaarele reisida, tornaadode oht liiga suur. Olen ise käinud aprillis /mais ja näinud mis tornaado ühe armsa rannakuurordiga teeb :(
  Vaba juurdepääsuga randu eriti pole, sest köikjal on kuurodid, hotellid ning nende territooriumile pääsevad siiski vaid hotellis viibijad.
  Käsitöö imeilus, kuid suhteliselt kallis, tuleb tingida, siis saab vähemalt poole hinnast alati alla.
  Raha kulub reisil siiski palju, sest mehhiklased on dipi nöudmisega üsna tüütud ja kohati isegi agressiivsed.

  Soovitan üürida liiklemiseks auto, bensiin odav. Teed muidu talutavad, vaid lamavad politseinikud igal pool ja pealegi veel sellised kummalised ümmargused jublakad, millest tülikas mööda/üle laveerida.
 • Mehhikosse tahaks raskelt minna, aga mulle tundub ka kallis. Kuidas ma nii kaugele ise ikka saan.
 • siblik

  siblik

  Kui Mehhikosse omal käel minna ja Playa del Carmenist ja Cancunist eemale hoida, saab kindlasti alla 7000 krooni nädal hakkama (alla kolme nädala pole sinna mõtet minna). Mehhiko on väga odav ja sõbralik riik. Soovitan.
 • Liiga kallis. Kahju et nii 7000 eest ainult türiki ja egiptusesse saab.

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!