EESTI LAHEDAMAD PEOPAIGAD, kus pulmi pidada HEA TEADA!

EESTI LAHEDAMAD PEOPAIGAD, kus pulmi pidada
Shutterstock

Suvine pidudeaeg läheneb hirmutava kiirusega ning viimane aeg on oma elu suursündmuseks sobiv koht leida. Ka Buduaaris on käimas pulmatrall, mis kulmineerub uhke pulmapeoga 21.7.21 Keila-Joa Lossis. Pulmameeleolus kammisime läbi kogu Eestimaa, et leida üles kõik põnevamad ja paremad peopaigad.

Mäeotsa Puhkekeskus

Foto: Mäeotsa puhkekeskus

Mäeotsa Puhketalu on 300-aastase taluajalooga keset põlde privaatses piirkonnas asuv talukoht. Puhketalu eesmärk on teenindada parimal viisil oma külalisi, olgu neid  üks või 150. Mäeotsa puhketalus on erinevad saalid- 40m2, 125m2 ja 250m2 aga ka palju privaatset õueala suviseks ürituste läbiviimiseks. Talvel pakutakse kuni 50 majutuskohta ning suvel on soov pakkuda kuni 80 ööbimiskohani 25 erinevas toas eri majades. Lisaks aitavad lõõgastuda soome saun, suitsusaun, elektrisaunad ja mitu kümblustünni. Ka toitlustust saab tellida otse kohapealt ja suuremate ürituste puhul ka koostööpartneritelt Tartust. Kes Mäeotsale läheb, see armub sellesse kohta ja tahab alati tagasi minna, nii on see täna ja oli ka sadu aastaid tagasi. Pulmad on Mäeotsa koha märksõna ja igal aastal toimub seal palju õnnelikke pidustusi. Uuri lisaks SIIT.

Pärnu Bay Golf Links’i Eagle restoran

Foto: Eagle restoran

Suvepealinn Pärnu on kahtlemata üks parimaid kohti pulmadeks. Seal asuv Pärnu Bay Golf Links’i Eagle restoran on imeliselt kaunis ja maagiline koht, kus pakutakse mitmekülgset ja erilist menüüd koos joogivalikuga. Igale kliendi soovile lähenetakse personaalselt, et unistuste päev oleks meeldejääv ja täis rõõmu. Restoranis on ka lisaks pulmapeole võimalik korraldada tseremoonia merevaatega terrassil või männimetsas maja kõrval. Hooajavälisel ajal ehk novembrist aprillini on võimalus kasutada tervet maja, hooaja sees ehk maist oktoobrini ainult teist korrust, kus on avar ruum, baar ja romantiline vaade merele. Külalisi mahub restorani hubasesse hoonesse 150 inimest aga hea planeerimise korral on ka korraldanud üritusi kuni 300 külalisega. Kuna tegu on populaarse peokohaga, siis tuleks tuleks kindlasti vara ette broneerida, sest broneeringud ulatuvad juba täna aastasse 2022. Loe lisaks SIIT.

Villa Müllerbeck

Foto: Villa Müllrebeck, Kukeke Klõpsutab

Maalilise asukohaga Villa Müllerbeckis saavad kokku kaunis loodus, tähelepanelik teenindus ja hoolikalt valitud restoranimenüü. Skandinaavialikult kerge ja heleda interjööriga restoran kannab välja mistahes pulmapeo stiili. Avara planeeringu ja kompaktse ruumilahendusega mahub pidutsema kuni 100 inimest nii, et jääb vabalt ruumi bändile ja ka mõnusalt tantsimiseks. Restoranist pääseb otse avarale terrassile, kus saab järvevaate taustal nautida hubast vastuvõttu. Majutust pakutakse kuni 60-le külalisele ning maitsvaks lisaväärtuseks on rikkalik hommikusöök. Vaata lisaks infot SIIT.

Cantervilla Loss

Foto: Cantervilla Loss

Eriliseks tähistamiseks tuleks valida väga eriline koht. Cantervilla loss pakub romantiliseks pulmapeoks või muuks tähtsaks sündmuseks mitmesuguseid saale kuni 200 inimesele. Samuti peamajas asuvaid luksuslikke tube, kus kohti kuni 90le. Külaliste poolt on kõrgelt hinnatud ka soovide ja fantaasia järgi valmistatud menüü ning suurepärane teenindus. Cantervilla on tegutsenud aastast 2000 ning kogemust korraldada suurejoonelisi ja hubaseid üritusi on kuhjaga, seda nii 10 inimesele kui ka 200 inimenesele. Lossi on ka auhinnatud tiitliga Visit Baltic Manors awards 2018, Baltimaade külalislahkeim mõis. Vaata lisainfot SIIT.

Andruse mahe- ja turismitalu

Foto: Andruse talu

Kui otsid peokohta, mis oleks maagiline ja maalähedane, siis selleks on ideaalne koht Saaremaal. Tähista oma tähtsat päeva ilusa looduse keskel Andruse mahe- ja turismitalus. Romantiline ja maahõnguline pulm on omanäoline ning jääb kauaks meelde kõikidele külalistele. Talu pakub abi kõigega, mis tähtsa päeva juurde kuulub ja vahvas küünis saab korraldada üritusi kuni 140le inimesele. Lahedalt mahub ära nii bänd, baar, fotonurk kui kõik muu vajalik. Kohapeal on olemas ka kõik vajalik inventar ja dekoratsioonid. Majutust pakutakse kuni 80nele pulmakülalisele. Mitmekülgne menüü valmib  värskelt ja kvaliteetsest toorainest. Menüüst ei puudu aegumatud klassikud, samas leidub ka uut ja huvitavat. Kogenud turismitalu personal on spetsialiseerunud pulmakülaliste kostitamisele, aitab lahendada kõik jooksvad mured ja pakub läbimõeldud täisteenust pulmade korraldamiseks. Uuri lisaks SIIT.

Padise mõis

Foto: Patrik Tamm, Padise mõis

“Kas oled kuulnud, et Padisel sõlmitud abielud olevat keskmisest õnnelikumad ja vastupidavamad? Me küll täpselt ei tea, aga loodame, et see varasemate pruutpaaride räägitud jutt on tõsi,” ütleb Padise mõisarahvas. Kui sõlmid oma abielu unikaalses, Eesti kõige paremini säilinud kloostris, siis võib olla tõesti hoiavad need vanad paljunäinud müürid teie õnne kõvasti koos ega lase sel laiali laguneda. Padise mõisa imeilusas ballisaalis saad oma peo pidada ning ööbijaid ootavad stiilsed ja ajastutruult sisustatud toad. Vaata lisaks www.padisemois.ee

Lepanina hotellikompleks

Foto: Lepanina Hotell

Kui otsid armastavate südamete peopaika, mis oleks privaatne ja romantiline, siis Pärnumaal asuv Lepanina on õige koht.  Lepanina romantiline hotellikompleks asub vaid 30 meetrit merest ja on aastakümneid olnud armastatud puhkekoht ja peopaik. Mugav majutus kuni 205 inimesele, imelise merevaatega peosaal, maitsemeeli paitavad ning mekkima kutsuvad piduroad, jahutavad joogid ning maitsvad koogid koos Sinu inimestega loovad päeva, mis on kantud pruutpaari soovidest ning kogenud personali hoolest ja hoolitsustest korraldada üks unustamatu sündmus. Uuri lisaks www.lepanina.ee .

 

Ohukotsu küün

Foto: Ohukotsu küün, Kukeke Klõpsutab

Ohukotsu küün on pika ajalooga populaane pulmakoht Märjamaa vallas.  Päris alguses, rohkem kui 100 aastat tagasi oli tänane Ohukotsu küün Ohukotsu mõisarehi, kus kirjalike allikate väitel olevat juba mõisa ajal külanoored suviti hoonet peosaalina kasutanud. Tänaseks on hoone kohandatud pulmade, kontsertide, teatrite ja muude ürituste läbiviimiseks. Peosaali suuruseks on 300 m2, mis lubab mugavalt korraldada laudadega sündmuseid nii 50 kui ka 150 külalisega. Pulmapeo ladusamaks korraldamiseks pakutakse koha peal nii pulmapäeva korraldust kui vajaminevat inventari.  Samuti on küünis pulmade tarbeks erinevaid dekoratsioone, tekstiile ning vanavara, mida saab kasutada vastavalt soovidele.  Küünipulmad on aina populaarsemad, siis siin pole ettekirjutatud traditsioone, kindlaid kombeid või tapvat etiketti. Kõike saab kujundada ja korraldada täpselt oma unistuste kohaselt ja keegi ei ütle, mida tohib või mida ei tohi. Ilmselt see ongi küünipulma võlu, et sa saad olla lihtsalt looduse keskel koos oma kõige armsamate inimestega ja tähistada oma armastuse päeva. Nautida päikeselist suveõhtut või vihma, sumedaid suveöid või uduseid hommikuid, tähistaevast nii küünis sees kui õues. Uuri lisaks SIIT.

Sarnased artiklid