Pulmad

KES MEIST ei sooviks endale imeilusaid unistuste pulmi, ilma, et ise peaks selleks vaeva nägema?

Foto: egerta.ee

Buduaar

Buduaar korraldab sellel aastal ühele pruutpaarile unistuste pulmad, mille väärtus ulatub üle 20 000 euro. Buduaari Unistuste pulmakorraldajaks on imeline naine Egerta Mändmets.

Vaata rohkem: egerta.ee

Egerta on Eesti üks populaarseimaid pulmakorraldajaid, kes on täitnud üle 140 pruutpaari unistuse. Sellel aastal lisandub sinna veel 18 pulma!

Pulmakorraldaja Egerta ise ütleb enda kohta järgmist: „Pulmade korraldamine ei ole lihtsalt minu töö, see on minu kirg ning selleni on mind toonud mitmed erinevad sündmused minu elus! Olnud kuus aastat pulmafotograaf ja jäädvustanud ligi 150 õnnelikku (pruut)paari ning lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias kujunduskunstniku eriala sain aru, et minu soov on luua päris oma – pulmade ning pidude korraldamisega tegelev ettevõte Adorable OÜ.“  Ettevõtte nimi on inspireeritud Egerta tütre nimest, milleks on Gerda-Adore.

Foto: Laura Strandberg

Egerta teeb oma tööd suure armastusega ning seda on ka märgatud, teda on pärjatud näiteks  www.pulmad.ee keskkonna “AASTA TEGIJA” tiitliga. Lisaks on Egertast ilmunud kümmekond artiklit erinevates populaarsetes Eesti väljaannetes, lugusid temast saab kuulata kahest väga populaarsest podcastist „Täitsa pekkis“ ja „Ausad mehed“ ning ta on pulmadest rääkinud ka näiteks Kanal 2 Resporteris ja TV3 Duubli saates.

„Pulmakorraldajana olen pruutpaare (ja nemad mind) rõõmustanud juba 8 aastat – olles kokku korraldanud ja stiliseerinud juba ligi 140 pulma. Nende hulgas on umbes 60 rahvusvahelist pruutpaari kelle pulmapäev on leidnud aset Eestis – tuues meile külalisi üle kogu maailma – näitkeks Indiast, Austraaliast, Brasiiliast, Norrast, Saksamaalt, Belgiast jne jne. Lisaks olen korraldanud ka kaks võrratut pulma Itaalias“ räägib pulmakorraldaja. 2022 aasta kalendrisse on märgitud „PULM ITAALIAS“ kahele kuupäevale!

Seda, et Egerta pruutpaare suudab õnnelikuks teha on näha ka tema enda veebilehe tagasisidest ning galeriist, kus paaride emotsioonid oma siirusega väga sügava mulje jätavad.

Egerta ise ütleb „Pulmade korraldamine on peen käsitöö ning iga pulm on omamoodi eriline ja absoluutselt kordumatu. Iga pulm olgu pruutpaari nägu ja just nende soovide kohaselt loodud. Mina olen nende unistuste elluviija ning parem käsi pulmapäeval“

Vaata ka pulmakorraldaja Egerta Mändmets kodulehte SIIT

Pulmad