MILLINE ON ÕIGE tüdrukuteõhtu? Appi tuleb Ulakas Kaunitar!

MILLINE ON ÕIGE tüdrukuteõhtu? Appi tuleb Ulakas Kaunitar!
erakogu

Sajandeid tagasi tehti enne abiellumist peigmehe auks pidulik õhtusöök. Ka oli pikalt päris palju traditsioone pulmadega seotud, kuid polnud ühtegi kommet, mis oleks tiirelnud pruudi ja tema sõprade ümber.

Aja möödudes on siiski tekkinud ka õrnemale soole oma formaalne üritus, mida tänapäeval teatakse tüdrukuteõhtu nime all. Tüdrukuteõhtu on pidu, mis korraldatakse tulevase pruudi auks. Kuid peo õnnestumise seisukohast on oluline, et pidu oleks meeldejääv mitte ainult pruudile, vaid ka tema sõbrannadele.

Milline võiks olla pidu, mis oleks ühteaegu nii lõbus kui ka totaalselt erinev tavapärastest koosviibimistest?

Võimalusi selleks on palju. Ühed kõige populaarsemad tüdrukuteõhtu ideed on tavaliselt ulakad teemapeod, kus avastatakse koos pruudiga kõike seksuaalsusega seotut. Sellised teemapeod võivad olla väga lõbusad ning meeldejäävad kogu seltskonna jaoks, mida hiljem meenutada. Kõige tähtsam on analüüsida seltskonda, kes peost osa võtab ja arvestada ka pruudi iseloomu. Sama oluline on õigete tegevuste valimine.

Vallatut tüdrukuteõhtut pakub  Ulakas Kaunitar, kelle sõnul ei tohiks ükski naine abielluda seksuaalsete põhiteadmisteta. See sobib nii avatud kui ka veidi tagasihoidlikumale seltskonnale, kes valmis täiendama oma teadmisi naudingute vallas.

Ulakas Kaunitar pakub tüdrukuteõhtul meelierutavat tuuri selles põnevas maailmas,  kus nii pruut, kui ka sõbrannad saavad inspiratsiooni suhte vürtsitamiseks. Tutvute vallatute leludega ning saate teada, milliseid naudinguid need võivad pakkuda ja kuidas valida. Olgem ausad, need esmaklassilise disainiga tooted ei näe mitte ainult ilusad välja, vaid pakuvad piirituid kasutusvõimalusi, millele vaid teie enda fantaasia piirid seab. Ulakas Kaunitar inspireerib tooma igasse suhtesse pisut mängulisust. Samuti tutvustatakse geele, kreeme, õlisid ja iha tekitavat parfüümi, mis viivad paarisuhtes naudingud tasemele, millest enne unistada ei osanudki.

Kõik see toimub  kaupluses Ulakas Kaunitar Roosikrantsi 16 teile sobival ajal. Ürituse kestvus on 1,5h, mille jooksul tutvutute kõikide salarelvadega, mis toovad suhtesse värskust. Ostusoovid saavad kõik osalejad sel õhtul vormistada soodushinnaga.

Vallatud teadmised ei jookse mööda külge maha ei pruudil ega ka tema sõbrannadel, nii et tegu on kõikide jaoks kasuliku ja lõbusa õhtuga.

Uuri lisaks UlakasKaunitar.ee

Sarnased artiklid