PULMAD BUDUAARIS: Agnes ja Raul

PULMAD BUDUAARIS: Agnes ja Raul
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Agnes (39) ja Raul (38). Paar on pärit Tallinnast. Agnes töötab hetkel läbi oma firma majahalduri rollis ning Raul töötab ühes jäätmekäitlusettevõttes, kus korraldab müüki ja klienditeenindust.

Kuna ja kus kohtusite?

“Oma esmakohtingu leppisime kokku tutvumisäpis Tinder. Raulil oli tutvumisprofiilis üksnes pilt, kust vaatas Agnesele vastu kena sümpaatne päevitunud mees. Agnesel oli selge sõnum tutvustuses, et soovib leida midagi tõsist. Peale mõningast internetisuhtlust, mis Agnese passiivsuse tõttu esmapilgul kuidagi edeneda ei tahtnud, leppisime siiski kokku oma esimese kohtumise. Käisime tol korral õhtustamas ühes Tallinna vanalinna kohvikus ning hiljem läksime ühte lokaali, kus toimus bachata tantsuõhtu, mida nautima jäime. Sealt edasi arenes meie tutvus koos tantsimise, rattasõitude ja romantiliste jalutuskäikudega.”

Kaua olete koos olnud?

“Selle kevade 24. mail saab meil tutvumisest täis kolm aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Umbes aasta peale tutvumist hakkasime julgemalt rääkima, et võiksime teha pikemaid eluplaane koos. Päriselt põlvele laskumise tseremoonia, mis pidi toimuma ilusal soojamaa reisil, rikkus koroona ära, kui paljud puhkusereisid viimasel sügisel tühistati. Agnes kibeleb juba ammu selle sõrmuse järgi, mis on teda ootamas. Nüüd on see üksnes aja küsimus, millal see eriline hetk tuleb.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Tasuta unistuste pulma võitmine aitaks meil pulmad korraldada vähemalt aasta varem. Oleks imeline kogeda professionaalsete pulmakorraldajate kaasabil unistuste pulma. Üksnes omafinantseeringuga saame pulmad korralda alles suvi 2022 või hiljem. Tegelikult annab aga selle pulmamängu võitmine hoopis olulisemagi võimaluse – nimelt selle, et meie esimene laps, kellest unistame, saab võimaluse sündida varasemalt peetud pulmade tõttu varem, sest Agnesel on kindel põhimõte – lapsed peaksid sündima alles peale seda, kui abielusõrmus kindlalt sõrmes!”

Sarnased artiklid