PULMAD BUDUAARIS: Aira ja Andrus

1 kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Aira ja Andrus
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Aira (53) ja Andrus (57). Aira on pärit Põlvast ning Andrus Pärnust.
Nad kohtusid aastal 1985 ühel Põlva tantsupeol ning koos on nüüdseks olnud 3 aastat.
Aira müüb kauasäilivaid ehtsaid roose ning kui aega üle jääb, tegeleb ka kinnisvaraga. Andrus on kaugsõidu autojuht.
Kihlumine toimus 2018. aasta jõuluõhtul parimate sõprade seltsis. Airel polnud aimugi tol hetkel, mis toimuma hakkab. Andrus laskus ühele põlvele ning palus naise kätt. Ei puudunud ka nende hispaania sõbrad, kes paarile kitarri saatel laulma hakkasid.

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
” Me ei ole kumbki kunagi abielus olnud, aga hoolime väga traditsioonilisest abielust. Mõlemal on seljataga pikem suhe, mis oli keeruline ja õnne mittetoov. Sain esimest korda elus tunda, mis on Armastus ja unistused on ju selleks, et täituda!”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid