PULMAD BUDUAARIS: Aire ja Reemo

PULMAD BUDUAARIS: Aire ja Reemo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Aire ja Reemo. Paar on pärit Tartust. Aire töötab 8 aastat juba Tartu City-Alko klienditeenindajana ning Reemo juhib asutust nimega Tattoo Studio, kus ta on artist olnud üle 10 aasta. Mõlemad teevad seda, mis neile meeldib.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2005. aasta suvekuul. Pidin arvuti parandusse andma ja aega läks kolm päeva (Windows 7 paigaldus) …aga plaat oli katki. :D”

Kaua olete koos olnud?

“16 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Veel pole kihlunud, aga plaanis on. Elame ju korra.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme juba pikalt koos olnud. Naine tegi juba otsese vihje ka, et oleks aeg…
Külastasime 2013. aastal Tartu Peetri kiriku leerikursust.
Ahvatlevale pakkumisele ei saa ka ära öelda. Pole oluline, kas võidame või mitte. Vähemalt keegi ikka võidab. Osavõtt ikka oluline.
Kes ei riski, see šampust ei joo. Äkki naeratab õnn.”

Sarnased artiklid