PULMAD BUDUAARIS: Aivar ja Kristina

PULMAD BUDUAARIS: Aivar ja Kristina
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Aivar (37) ja Kristina (28). Paar on pärit Tartust. Kristina on õpetaja ning Aivar töötab puiduettevõttes.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Kohtusime 23.06.2020 Tartus ühe kortermaja parklas. Enne seda leppisime interneti teel kokku, et Aivar aitab mind suvilas meestetöödega (jalgratta kokkupanek, varjualuse monteerimine jne).”

Kaua olete koos olnud?

“21.02.21 sai täpselt 8 kuud.”

Kuidas kihlusite?

“See juhtus jõuludel Valgas, kui külastasime Aivari vanemaid. Kõik toimus väga ootamatult. Aivar laskus üks hetk põlvili ning väriseva häälega küsis, kas soovin temaga teekonda jätkata ning tema naiseks saada.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meie suhte alguses oli palju keerulisi hetki ning takistusi. Olid teatud inimesed, kes viskasid meile kaikaid kodaratesse ning soovisid meile halba. Septembris läksime ka lahku, kuid üsna pea saime mõlemad aru, et elu teineteiseta on tühi ja me peame olema koos. Armastame üksteist väga ja võime üksteisele päevas vähemalt 20 korda armastust avaldada :)”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid