PULMAD BUDUAARIS: Alice ja Eerik

PULMAD BUDUAARIS: Alice ja Eerik
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Alice (22) ja Eerik (25). Paar on pärit Rakverest. Eerik käib välismaal tööl ning Alice töötab klienditeenindajana.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2013. aasta septembris ühel sünnipäevapeol. Kumbki meist pole uskunud armastusse esimesest silmapilgust, kuid meie puhul see tõesti nii oli.”

Kaua olete koos olnud?

“7 võrratut aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Imelisel naistepäeval Võsu rannas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie peaksime selle võitma, sest me armastame üksteist, soovime luua koos ühist peret ja tulevikku. Oleme unistanud sellest pikalt ning tunneme, et oleme üksteise jaoks juskui loodud.”

Sarnased artiklid