PULMAD BUDUAARIS: Alo ja Janika

PULMAD BUDUAARIS: Alo ja Janika
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Alo (33) ja Janika (40). Paar on pärit Kundast.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime Tallinnas tänu ühisele sõbrale 2017. aasta augustikuus.

Kaua olete koos olnud?

“Olime sõbrad esimest silmapilgust. Mingi hetk aga arenes sõprus tasapisi sügavamaks. Nüüdseks elame koos ja kasvatame oma armast tütart, kes sai just 2- aastaseks.”

Kuidas kihlusite?

“Ma sain 2020. aasta septembris tööle. Nädal hiljem tuli kallim mulle töö juurde lillede ja sõrmusega.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Unistame väga oma pulmadest. Oleme koos väga palju üle elanud. Ületanud kõik takistused ning oleme endiselt koos. Armastame teineteist.”

Sarnased artiklid