PULMAD BUDUAARIS: Alvar ja Karolin

PULMAD BUDUAARIS: Alvar ja Karolin
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Alvar (32) ja Karolin (30). Paar on pärit Tallinnast.

Karolin on optometrist ning Alvar projektijuht meditsiinialal.

Paar tutvus aastal 2007 ning koos on nad olnud 13 aastat.

Kuidas kihlusite?

“Üsna privaatselt päikesetõusul looduskaitsealal vaatetorni tipus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Peale pikka 12 aastast kooselu sai kihlasõrmus sõrme ja siis lõi koroona enne asjad sassi täpselt enne kui korraliku plaani pidama sai hakatud ja nüüd ei oskagi enam kuskilt peale hakata. Idee on lükatud nii teadmata tulevikku. Võimalik, et tuleb järgmised 12 aastat oodata pulmade planeerimise alustamist .. Selline vägev tõuge lõpetaks esiteks teadmatuse, teiseks peaks sunniviisiliselt lõpetama vaidlused ning tegema kiire otsuse perekonnanime suhtes ja mis kõige tähtsam – saaks lõpuks ometi tanu alla ja perelisa planeerima hakata. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid