PULMAD BUDUAARIS: Andre ja Karina

PULMAD BUDUAARIS: Andre ja Karina
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Andre (32) ja Karina (26). Paar on pärit Tartust. Mõlemad töötavad projekteerijatena.

Kuna ja kus kohtusite?

“2013 sügisel, ülikooli rebastepeol.”

Kaua olete koos olnud?

“6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime Peterburi reisil ühes kesklinna restoranis.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme koos olnud peaaegu 7 aastat. Meil on 4-aastane tütar ja varsti on tulekul ka teine (tütar). Selle aja jooksul on olnud nii halbu kui ka kõige rõõmsamaid momente. Oleme koos läbinud igasugused raskused ja aru saanud, et tahame terve elu koos olla. Väga armastame ja austame üksteist.”

Sarnased artiklid