PULMAD BUDUAARIS: Andrea ja Joosep

PULMAD BUDUAARIS: Andrea ja Joosep
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Andrea (25) ja Joosep (25). Paar on pärit Tallinnast, kuid mõlema juured ulatuvad otstega Hiiumaale.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mina (Andrea), olen diplomeeritud arhitekt ja töötan HG Arhitektuuris. Hetkel on avalikkusele tuntumad projektid Patarei Merekindluse arhitektuurivõistluse võit ja eelmisel aastal avatud näitus ”Betoonist Võlutud. Ehitusinsener August Komendant”, millega pälvisime ka Kultuurkapitali aastapreemia. Joosep töötab Trinidad Wiseman-is, kus ta arendab infosüsteeme ja veebilehti. Lisaks käime veel koos iganädalaselt Eesti Kunstiakadeemia kammerkooris laulmas.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime esimest korda 12 aastat tagasi. Isa võttis mind oma tuttavate juurde kaasa õhtusöögile ja Joosep oli nende tuttavate poeg. Juba algusest peale oli meie vahel mingisugune säde, kuid olime sel ajal veel väga noored ja ei julgenud veel üksteise nimesidki küsida. Paar aastat hiljem leidsime üksteist sotsiaalmeedia vahendusel ja hakkasime rohkem suhtlema.”

Kaua olete koos olnud?

“Suhtesse astusime 25. jaanuaril aastal 2012, kui Joosep tuli Jakob Westholmi Gümnaasiumisse, kus mina juba parasjagu õppisin. Kuna me teadsime üksteist juba varasemalt, siis oli kõik nii loomulik justkui sõprusest oleks välja kasvanud kauaoodatud armastus. Praeguseks oleme koos olnud 9 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 8. augustil 2019, kui olime reisil Kreekas Milose saarel. Ühel õhtul kui õues oli juba päris pime, otsustasime minna ATV-ga sõitma ja leidsime ühe armsa väikse kaljunukikese nimega ”Papafragas”. Otsustasime teha väikese pausi ja vaadelda tähti. Sel õhtul oli äärmiselt selge ilm ja taevas säras nii ilusti oma miljoni väikese teemantiga. Sedasi seal armsalt kaisutades laskus Joosep ühel hetkel põlvele ja palus mind naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme mõlemad suhteliselt tiheda päevaplaaniga inimesed, kus vabad hetked jätame üksteisega koos aja veetmiseks. Otsime hetkel ka päris oma kodu, kus saaksime tulevikus perekonna luua. Selle kõige kõrvalt on raske leida nii aega kui ka raha sellise suure ürituse korraldamiseks.”

Sarnased artiklid