PULMAD BUDUAARIS: Andrus ja Helen

PULMAD BUDUAARIS: Andrus ja Helen
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Andrus (33) ja Helen (26). Paar on pärit Tartust. Andrus on biogaasi jaama operaator. Helen on klienditeenindaja, kuid praegu on väiksema lapsega kodune.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Kohtusime 2008. aasta detsembris Tartus, supilinna mänguväljakul. Helen ootas sõbrannaga hoopis kedagi teist ja mina olin koos selle inimesega, keda nad ootasid.”

Kaua olete koos olnud?

“26.12.2021 saab meil imelised 13 aastat kooselu.”

Kuidas kihlusite?

“Küsisin Heleni endale naiseks aastal 2009 oma kodus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme olnud 12 aastat koos ja meie pulmade planeerimine on palju aastaid erinevate põhjuste tõttu pidevalt edasi lükkunud. Oleme kaua soovinud selle erilise päeva ära teha, aga ikka ja alati tuleb midagi vahele. Vahel sellele mõeldes tuleb lausa pisar silma. Meil tuli armastus esimesest silmapilgust. Esimesest tutvumispäevast oleme me olnud tänaseni koos ja me ei kujutaks mitte kedagi teist enda kõrvale. Ma leian, et selline ilus ja tähtis päev peab olema iga paari jaoks meeldejääv ja eriline. Ma olen alati soovinud teistest erineda ja see oleks ka üks ägedalt teistmoodi ja eriline pulmapäev. Ja muidugi meie sõbrad ja perekond ei jõua seda ka enam ära oodata.”

Sarnased artiklid