PULMAD BUDUAARIS: Anelle-Ly ja Taavi

PULMAD BUDUAARIS: Anelle-Ly ja Taavi
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Anelle-Ly (26) ja Taavi (24). Paar on pärit Viljandimaalt. Nende tutvus algas juba noorpõlves samas koolis käies, ent oma partneri äratundmiseni jõudsid alles pärast põhikooli lõppu. Sellest ajast saati on nad koos olnud juba pea 9 aastat.

Taavi õpib hetkel päästekoolis päästjaks ja Anelle-Ly töötas klienditeenindajana, kuid hetkel on pisikese tütrega kodune.

“Kuidas kihlusite?”

“Kihlatud me ei ole, kuna vanarahvatarkus lubab kihlatud olla 1 aasta, siis ametlikult me seda veel teinud ei ole.”

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
“Meie jaoks tähendab abielu palju palju rohkemat kui pulmapidu, kuid üks võrratu ja suur pulm on õige algus meie ühisele elule koos. Pulmapeo peale oleme ammu mõelnud, oleme vaikselt vaadanud kohti ja arutanud temaatikat — kuid kui meil tekkis valik, kas soetada ja renoveerida ühine kodu või pidada korralikud pulmad, siis tol korral otsustasime maja kasuks. Unistus ühisest nimest ja korralikust peost, et seda tähistada, on aga tihti mõtetes.❤ Meie peres on kasvamas ka pisike neiu ehk suur suur soov oleks saada kõigile ühine nimi. Muidugi on võimalus minna lihtsalt registeerima, kuid see pole meie nägemus abielu algusest ja selle kinnitamisest.❤”

Sarnased artiklid