PULMAD BUDUAARIS: Angely ja Jaak

PULMAD BUDUAARIS: Angely ja Jaak
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Angely (29) ja Jaak (29). Paar on pärit Pärnust.

Millega igapäevaselt tegelete? 

“Oleme elanud erinevates linnades ja ka riikides, aga nüüdseks paikneme Pärnus. Mees tegutseb ehitusalal ja mina olen klienditeenindaja. Igapäevaselt käime tööl, kasvatame kahte poega (2 ja 6a) ja kahte koera. Hetkel on ka suurem projekt — kõige igapäevase kõrvalt maja renoveerimine.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2012. aastal, kui töötasime Tallinnas samas ettevõttes. Üsna kiirelt panime plaani paika, et koos on hea. 2013. aastal reisisime koos Austraaliasse maailma avastama. Üsna pea tuli teade esimese poja rasedusest ja siis naasesime tagasi Eestisse. Meie jaoks oli siis juba otsus tehtud, et kooselu tuleb pikk ja huvitav. ”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud alates 2013 jaanuar, mis teeb tänaseks päevaks 8 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Hetkel ei ole veel ametlikult kihlunud, aga plaan on justkui kindel. ”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Kes ei sooviks unistuste pulma? Meie soovime! Ideid on palju ja tahtmist ka, aga kõige igapäevase kõrvalt on aega nappinud siiani. Kes soovib tasuta saada? Samuti ära ei ütleks. Viimased aastad oleme panustanud ja pingutanud, et saada perele ühine mõnus kodu. Rahaliselt on see aga pannud asjad järjekorda ja pulmad on need, mis jäävad antud hetkel järjekorras viimasele kohale.”

Sarnased artiklid