PULMAD BUDUAARIS: Anna ja Kristo

PULMAD BUDUAARIS: Anna ja Kristo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Anna (28) ja Kristo (30). Paar on pärit Tartust. Kristo töötab tehnoloogina asutuses Torm Metall, kus tal täitus just 5 aastat. Lisaks armastab ta sporti ehk käib jõusaalis ja mängib korvpalli. Anna on lõpetanud bioanalüütiku eriala, aga hetkel on kodus kahe pisikese põnniga. Lisaks on Annal miljon erinevat hobi: fotograafia, postitants, meikimine ja ratsutamine. Viimasel ajal on ta enda jaoks avastanud talisupluse.

Kuna ja kus kohtusite?

“Üksteisele sai silm peale pandud juba gümnaasiumis, kus Kristo oli Anna venna klassivend. Lähemalt siiski tuttavaks ei saadud. Kogu suhtlus oli mõni pilk siin ja seal. Aastaid hiljem, kui mõlemad käisid ülikoolis, otsustas Anna vend teha ühe korraliku Halloween-i peo. Nii me jälle kohtusime. Eks julgusjoogist oli ka abi. Pilkudest said sõnad ja nii me suhtlema jäimegi.”

Kaua olete koos olnud?

“2021. aprillis saab koos oldud juba 7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Ei olegi veel kahjuks kihlunud, sest Annal on kindel soov, et kihlumise ja pulmade vahele ei jääks rohkem kui aasta. Lapsed on aga pisikesed ja äsja saime alles päris oma kodu. Seega pulmad on olnud kauge unistus ja naljatades ütleme ikka, et kui lotoga võidame siis teeme.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ma väga loodaks võita, sest nö lotoga pulmade jaoks raha võitmine tundub ikka väga väike võimalus olevat, aga hetkel ma muud võimalust ei näe. Need pisikesed on meil nunnud, aga kulukad. Ma annaks iga viimase sendi hinge tagant, et nad rõõmsad oleksid ja millestki puudust ei tunneks. Me oleme alati kõigi jaoks olemas, kes meie abi vajavad ning usun et seda võivad meie sõbrad kinnitada. Klassikaliselt loosimängudes ja lotos me kunagi midagi ei võida, aga selle võit oleks meile hindamatu väärtusega!”

Sarnased artiklid