PULMAD BUDUAARIS: Anne ja Olle

PULMAD BUDUAARIS: Anne ja Olle
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Anne (33) ja Olle (37). Paar on pärit Tartust. Anne töötab haiglas intensiivraviõena ning lisaks omandab ta juurde kraadi Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, õppides terviseteadusi-intensiivõendust. Olle töötab ehitusvaldkonnas San-tehnikuna.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2005. aastal Tartus Näituste hallis üritusel “Õllelager”.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud ligi 16 aastat.”

Kuidas kihlusite?

Kihlusime 12. septemberil 2015. See oli imeline, sest esiteks ma ei osanud seda oodata ning meil oli lõpuks võimalus üle pika aja minna kahekesti väikesele puhkusele Pühajärve Spasse. Me olime just ostnud endale maja ja väiksem laps oli piisavalt suur, et teda jätta vanaema hoolde. Sel päeval nautisime kahekesti olemist väga ja õhtul läksime restorani sööma, kus Olle kutsus mind katuseterrassile (kuniks toit tuli). Sel hetkel seal üleval laskus ta ühele põlvele ning palus mind endale naiseks.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Me oleme unistanud oma pulmadest pikalt. Lapsedki juba küsivad, et millal emme ja issi pulmad ära teevad. Üks osapool on valmis minema ja kahekesti ära registreerima, teine jällegi arvab, et kui teha, siis ikka nii, et sõbrad saaks ühe korraliku peo. Oleme teinud ettevalmistusi, mõelnud läbi, kuidas saaks kõik olema, aga ikka jääb kõik ka majandusliku poole peale, sest kui korraldada üks hea pulm, peab sinna ka investeerima korraliku summa. Ligi 16 aasta jooksul on meie suhe muutnud järjest tugevamaks iga päevaga ning küll oleks mõnus nüüd lõpuks panna ka i-le punkt ja teha meie pikk kooselu ametlikuks.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid