PULMAD BUDUAARIS: Annika ja Aivar

PULMAD BUDUAARIS: Annika ja Aivar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Annika (42) ja Aivar (42). Annika töötab oma ilusalongis kosmeetikuna ja Aivar ehitus- ja kinnitustarvikute müügiesindajana.

Kust pärit olete?

“Mõlema lapsepõlvekodud olid Valgamaal Ala külas, kuid oma kodu oleme rajanud Elvasse.”

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime juba päris koolitee alguses, mina toona esimeses ja Aivar teises klassis. Alguses oli ikka nagu tore sõprus kuni 7.klassini, kuid siis käis justkui mingi klõps, liblikad tulid kõhtu ja olimegi teineteisesse kõrvuni armunud.”

Kaua olete koos olnud?

“13.06.2021 täitub 29 aastat!”

Kuidas kihlusite?

“Sellel ajal nii noortena ja kõigest 13. aastastena, ei teadnud me kihlumisest veel midagi, kuid juba siis me tõotasime teineteisele, et soovime elu lõpuni koos olla.
Armastuse märgiks, kinkis Aivar mulle ristiga kaelakee, kuhu risti teisele küljele oli ise graveerinud A&A=LOVE ning kuna minu isa oli sel ajal treial, siis ta tegi mulle pronksist sõrmuse, mille mina siis omakorda Aivarile kinkisin….. kusjuures, need on meil siiani kenasti alles.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna oleme ühiselt nii pika tee läbi käinud, alustades seda teekonda siis, kui olime alles mõlemad lapsed. Nüüdseks oleme koos loonud oma päris enda kodu ja pere, kus kasvavad tublid lapsed, poeg (22a.) ja tütar (9a.), siis nende soovgi oleks, et enne võiks ikka ema-isa abielus olla, kui nende endi pulmad tulevad. :)
Muidugi oleks see ka suurim rõõm kogu meie armsale sugulusseltsile, sest igal suuremal üritusel ikka ja jälle küsitakse meilt, et kuna ükskord teie pika laua taha saab. :)
Tõesti, kaua me nimetame üksteist eluaegseteks elukaaslasteks? Usume ja loodame, et OLEME SEDA UNISTUSTE PIDU VÄÄRT!”

Sarnased artiklid