PULMAD BUDUAARIS: Arvi ja Marju

PULMAD BUDUAARIS: Arvi ja Marju
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Arvi (39) ja Marju (31) Paar on pärit Viljandist.  Arvi on autojuht ning Marju on pehmemööbli valmistaja. Nad kohtusid 2018. aastal Norras ning koos on nüüdseks olnud 2 aastat.

Kuidas kihlusite?

“Meie kihlus toimus Norras kõrgel kõrgel Dalsnibba mäe otsas.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Meil pidi tegelikult pulm toimuma juba 2020. aastal aga koroona pärast jäi see ära. Meil oli hulk asju juba ette makstud, kuid paraku kõike tagasi me ei saanud. Seega loodame natuke õnne peale 😉.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid