PULMAD BUDUAARIS: Birgit ja Keimar

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Birgit ja Keimar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks üheksanda paariga, kelleks on Birgit ja Keimar. Paar on pärit Rakverest / Jõgevast.
Nad kohtusid 2013. aasta sügisel Rakvere ametikoolis ning koos on nad olnud 7 imelist aastat. Keimar käib hetkel välismaal tööl ning Birgit on lapsehoolduspuhkusel. Kihlumine toimus kaunis Pärnu rannas.

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
” Kohtusime kallimaga aastaid tagasi, olles mõlemad ise veel teismelised ning otsides elus oma sihti ja suunda. Öeldes, et me juba 16aastasena tundsime, et veedame oma elupäevad koos, ma valetaksin. Aga üks mis kindel – vastupandamatu soov kõik päevad üksteise seltsis veeta oli kohene. Paar aastat pärast kohtumist, olles alles noored täiskasvanud, otsustasime, et ühise elu alustamiseks peame ette võtma keerulise tee – kaugsuhte. Niisiis suundus minu teine pool välismaale tööle. Täna, aastaid hiljem, olles kahe ägeda poisi vanemad, elab meie pere endiselt lahus. Peamiselt seetõttu, et oleme perena otsustanud käia kaugsuhte kolgata teed ühise kodu ja pulmade nimel. Tähistab see viimane ju kõike seda, mida oleme kogenud ja läbi teinud iseenda ning teineteise tundmaõppimise jaoks. Seetõttu on pulmad meie jaoks erilise tähtsusega. Noor armastus ei jää tihti püsima, meie oma on aga iga sõidetud kilomeetriga aina sitkem ja vastupidavam. Nüüd tunneme, et on aeg liikuda selle poole, et lapsed ei ootaks õhtuti videokõne vahendusel oma isa nägemist, vaid poeksid talle kaissu siinsamas – oma kodus, just täpselt siis kui nad seda soovivad. Seetõttu oleme oma kogutud säästude eest leidnud päris oma kodukoha. Ideedki projekti näol paberile pandud. Pulmad, meie pere ühine pidupäev, ei paista suurte plaanide tagant aga kuskilt. Täname selle võimaluse eest sellisest konkurssist osa võtta, sest see tähendab, et kõik on võimalik..”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid