PULMAD BUDUAARIS: Brigita ja Claid

PULMAD BUDUAARIS: Brigita ja Claid
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Brigita (19) ja Claid (22). Paar on pärit Tartust. Brigita töötab hotellis administraatorina. Claid töötab ehitusel (peamiselt paigaldab ventilatsioone). Paari ühiseks hobiks on tätoveerimine. Lisaks meeldib neile koos palju kinos käia, süüa teha ja spaasid külastada.

Kuna ja kus kohtusite?

“2015. aasta talvel saime esmakordselt kokku, jalutasime koos Põlvas ning nautisime ilusat talveilma. Varasemalt suhtlesime internetis.”

Kaua olete koos olnud?

“Nüüdseks pea kolm aastat.”

Kuidas kihlusite?

“See leidis aset sõbrapäeval aastal 2020, kui me käisime koos Sander Õiguse stand-up’i kuulamas ja õhtustamas. Just sellel samal õhtul Tartus Genialistide klubis laskus mu kallis mees ühele põlvele ja soovis minuga tervet oma järgnevat elu jagada. Muidugi olin ma nõus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ma olen seitsmendat nädalat rase ja me tahaksime enne lapse sündi asja ametlikuks teha. Me oleme noored ja meil endil pole sellist raha pulmade jaoks kõrvale panna. See võimalus täidaks meie unistuse, mille me vastasel juhul peaksime jätma hilisemasse tulevikku. Me mõlemad teadsime juba suhte alguses, et soovime üksteisega ühel kaunil päeval abielluda. Oleme koos sellest päevast palju rääkinud. See on meie ühine unistus ja me soovime kogu südamest, et saaksime selle tõeks teha. Me oleme küll mõlemad väga noored, aga teame kindlalt et oleme üksteise jaoks loodud. Meie armastus on käinud läbi tule ja vee, kuid see tugevneb iga päevaga. Kui saaksime võimaluse unistuste pulmaks, oleks see nagu kingitus meie perekonna alustamise puhul.”

Sarnased artiklid