PULMAD BUDUAARIS: Brita ja Andrus

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Brita ja Andrus
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks kümnenda paariga, kelleks on Brita (34) ja Andrus (44).

Brita on pärit Tallinnast ning Andrus Viljandimaalt.
Nad kohtusid 2018. aastal läbi pimekohtingu ning koos on nad nüüdseks olnud 3 aastat.
Naine töötab panganduses ning mees IT-alal.
Kihlumine toimus Mimosa restorani hoovis, kus nad kohtusid esimest korda lõunasöögil. Ühisest lõunasöögist Mimomas on saanud paari iga-aastane traditsioon.

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
”Oleme pikalt elanud laste heaks, kuna nii minul kui ka mehel on eelmisest suhtest kaks last.
Nüüd oleks see aeg, kus me saaksime imelise pulmapäeva ainult iseendale. Eelmisel aastal sündis meie perre ka ühine tütar ja abielu muudaks meie pere ühtseks.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid