PULMAD BUDUAARIS: Brita ja Tõnu

PULMAD BUDUAARIS: Brita ja Tõnu
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Brita (25) ja Tõnu (29). Paar on pärit Tallinnast. Brita on traktorist, kuid hetkel viibib lapsehoolduspuhkusel. Tõnu on peakokk.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime umbes 9 aastat tagasi mänguväljakul, kui olin oma pisikese õekesega seal mängimas. Minu sõbranna kutsus sinna 2 tüüpi, kellest 1 oli siis Tõnu. Mehed pidid aitama titekäru kokku panna, aga kuna kogemust neil sellega polnud, siis sinnapaika see jäigi.”

Kaua olete koos olnud?

“9 aastasest tutvusest oleme nüüdseks üle 5 aasta suhtes olnud.”

Kuidas kihlusite?

“Mina teadsin, et läheme hobustega saanisõitu tegema, kuhu me tegelikult ka läksime, aga pärast seda üllatas ta mind käiguga Varbola linnusesse. Seal oli õhtuhämaruses sissekäik valgustatud küünaldega ja laululava ees ta juba ootas mind.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sellepärast, et meie kihlumisest on juba esiteks mõni aeg möödas (mis tähendab, et 27. veebruaril sai nüüd 4 aastat täis) ja tegelikult oleme nii-nii kaua juba mõelnud abiellumisele. Meie ettekujutuses on kindlasti võimalikult suur ja võimalikult äge ja silmapaistev pulm, aga laste ja koduremondi kõrvalt ühe suure peo jaoks ei raatsi raha kõrvale panna. Igal juhul oleks see super võimas, kui saaksime teha ühe õige ja korraliku pulma, eriti veel asjatundjate suure-suure abiga.

Ja teiseks on tema alati see, kes üllatab mind toredate suurte ja väikeste kingitustega. Mis oleks parem, kui üllatada seekord ise teda millegi vägevaga ja kinkida talle üks unistuse täitumine. PS! Ta ei tea sellest hetkel veel midagi. :)”

Sarnased artiklid