PULMAD BUDUAARIS: Cätlin ja Hannes

PULMAD BUDUAARIS: Cätlin ja Hannes
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Cätlin (28) ja Hannes (28). Paar on pärit Alatskivilt. Cätlin on täiskohaga ema ning mees töötab frontaallaaduri juhina.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Tuttavaks saime Kaitseväes. Olime siis veel sõbrad. Ühel õhtul saime kokku ja läksime koos kuuvalgel ujuma. Sealt see edasi läks.”

Kaua olete koos olnud?

“6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me ei ole kahjuks kihlunud, sest asjalood olid veidi teistsugused.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kui aus olla, siis oleme abielus olnud juba 5 aastat. Sellel päeval aga me ei saanud sellist pulma lubada, nagu soovisime. Nimetame seda mehega kiirpulmaks, kus olid ainult kõige lähedasemad inimesed. Sõpru pulmas ei olnud. Väga paljud olid pettunud, kuna nad polnud kutsutud. Selle pärast soovime seda teekonda uuesti läbi teha nii nagu oleme unistanud.”

Sarnased artiklid