PULMAD BUDUAARIS: Dagmar ja Rain

PULMAD BUDUAARIS: Dagmar ja Rain
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Dagmar (31) ja Rain (36). Paar on pärit Tallinnast. Dagmar on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötab tervishoiutöötajana — Merimetsa hambakliinikus suuhügienistina.
Rain õppis Tallinna Majanduskoolis ärijuhtimist ning töötab transport/ettevõtluse alal.

Kuna ja kus kohtusite?

“2010. aastal Jõgeval, ühiste tuttavatega koosviibimisel. Kuigi me olime elanud samas linnas, ei olnud me varem kohtunud. Mina läksin koosviibimisele sõbrannaga ja Rain tuli Otepäält teiste sõpradega.  Õhtul koju minnes, Rain soovis minu numbrit, aga ma ei soovinud jagada ja leppisime sõbraliku kallistusega. Rain otsis minu numbrit väga kaua, lõpuks sai selle healt sõbralt ja hakkasime suhtlema.”

Kaua olete koos olnud?

“10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Vana-aasta õhtul aastal 2015. aastal. Sellel õhtul olid meil ka parimad sõbrad külas. Mäletan õnnepisaraid. Oleme päris pikalt kihlatud olnud :). Oleme varasemalt Keila-Joa Lossi juures auto kinni pidanud ja mõelnud, kui kaunis oleks seal tähtsat päeva tähistada. Oleme plaaninud rajada oma uue kodu Keila-Joa lähedale Meremõisa, siis oleks ideaalne ka abielluda kaunis lossis. See koht juba ise on nii südamelähedane.  ”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme alati suurelt unistanud. Seetõttu oleme finantsilistel põhjustel väiksemast pulmast loobunud. Meil on ka imeline tütar Desiree, kes saab kohe 4-aastaseks ja tahame, et ka tema saaks suurest pulmast osa. Ka tema mälestusse jääks vanemate imeline pulm.”

Sarnased artiklid