PULMAD BUDUAARIS: Doris ja Mehis

PULMAD BUDUAARIS: Doris ja Mehis
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Doris (24) ja Mehis (27).

Kuna ja kus kohtusite?

“2015. aastal Tallinna sadamas. Üks teine noormees, kes oli minust tol ajal huvitatud, tuli mulle sadamasse limusiiniga järgi. Ja too limusiinijuht ongi nüüdseks minu kihlatu :)”

Kaua olete koos olnud?

“Üle 5 aasta.”

Kuidas kihlusite?

“Esimese advendi ajal Raekoja platsil kuuse all.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Juba ammu oleme soovinud oma pere ja sõbrad kutsuda imelisse pulma – mida kõik ka juba ootavad! Kuid kahjuks ei ole siiani olnud selleks võimalust, isegi kui oleme väga pingutanud. Seega see tundub väga äge ja eriline võimalus!”

Sarnased artiklid