PULMAD BUDUAARIS: Ege ja Helor

PULMAD BUDUAARIS: Ege ja Helor
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Ege (33) ja Helor (35). Paar on pärit Jõgevamaalt. Ege on õpetaja ning Helor väikeettevõtja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kevadel koolidiskol.”

Kaua olete koos olnud?

“Kevadel saab 18 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Laiuse lossi varemete juures laste juuresolekul. Üllatus ja ootamatus naispoolele.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Miks ei ole me juba abielus? Oleme seda alati soovinud, kuid kõigepealt olid teised prioriteedid. Kooli lõpetamine, ühise kodu loomise protsess, sündisid kaks imearmast heledapäist tüdrukut…Ühine arusaam on, et kui teeme pulmad, tuleb suur pidu koos tralli, tantsu ja ehedate emotsioonidega. Eelkõige peab olema lõbus. Kui juba teha, siis võimsalt. Anname oma õnnele võimaluse, igaüks väärib vaid parimat :)”

Sarnased artiklid