PULMAD BUDUAARIS: Egle ja Janek

PULMAD BUDUAARIS: Egle ja Janek
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Egle (27) ja Janek (29). Paar on pärit Kose vallast.  Egle töötab klienditeenindajana ning Janek trükitööstuses. Igapäevaselt kasvatab paar ka oma kolme last.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime esimest korda 11 aastat tagasi kutsekoolis.”

Kaua olete koos olnud?

“07.06.2021 saab 5 aastat täis.”

Kuidas kihlusite?

“Rahalistel põhjustel pole me veel kahjuks kihlunud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Miks? Põhjus on see, et olen väiksest saati unistanud pulmast, mis on traditsooniline. Ehk valge kleit, kaunis kohas pulmade pidamine, ilus meik ja head pildid mälestuseks. Iga noore naise unistus on täiuslikud pulmad, mida mäletada aastakümneid. Eelmine aasta proovisime alustada raha kogumisega ja teha kõik, et kasvõi väike pidu pidada, aga see pole see õige. Üks ja st. ainus kord sooviks saada korralikke, ilusaid ja meeldejäävaid pulmi. Tean, et olen leidnud selle ühe ja ainsa, keda soovin elu lõpuni enda kõrvale ja pulmad on need, mis teeb meie tervikliku ja armsa kooselu veel täiuslikumaks. See oleks kui kirss tordil. ☺️”

Sarnased artiklid