PULMAD BUDUAARIS: Egle ja Tauri

PULMAD BUDUAARIS: Egle ja Tauri
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Egle (24) Tauri (25). Paar on pärit Otepäält. Egle on raamatupidaja, aga hetkel on lapsega kodune. Tauri on raudbetoontoodete valmistaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Oleme koos ühes koolis ja samas klassis käinud. Sealt see kõik on alguse saanud.”

Kaua olete koos olnud?

“10 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Ei ole kihlunud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme sellest juba pikalt unistanud ning mõelnud juba kahekesi ära teha, kuid see aitaks saada meil just sellised pulmad mida tegelikult soovime.”

Sarnased artiklid