PULMAD BUDUAARIS: Eliise ja Kermo

PULMAD BUDUAARIS: Eliise ja Kermo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Eliise (25) ja Kermo (36).  Paar on pärit Tallinnast. Kermo töötab soojuspumpade hooldustehnikuna ja Eliise kasvatab kodus nende ühist last.

Nad kohtusid esimest korda ühise sõbra auto tagaistmel. Koos on nad nüüdseks olnud 8 aastat.

Kuidas kihlusite?

“Meie kihlusime meie “kohas” (Kuberneri aias) 3 aastat tagasi.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Kuna me oleme aastaid edasi lükanud oma pulmaplaani. Alguses materiaalsete põhjustel ja hiljem me pole saanud lihtsalt kokkuleppele kuidas ja millal pidada. Ja minu kindel soov oli mitte rasedana abielluda. Nüüd saaks ka selle soovi täita. Oleme tegelikult juba ammu pannud paika, et tahame abielluda aga me ei ole 4 aastat saanud kokkuleppele. Kuna nüüd on ka laps, siis on veel kindlam soov abielluda ja perekond luua. Sooviksime just ilusaid ja rõõmsaid pulma pidusid. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid