PULMAD BUDUAARIS: Elisa Johanna ja Jarl

PULMAD BUDUAARIS: Elisa Johanna ja Jarl
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Elisa Johanna (22) ja Jarl (24). Jarl on pärit Viljandist ja Elisa Johanna Sakust. Jarl töötab tõstukijuhi ja vahetusevanemana liimpuidu firmas ning Elise lõpetas suvel ülikooli noorsootöö erialal ning nüüd tahab edasi õppima minna rekreatsioonikorraldust.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2019. aasta veebruaris Viljandis.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud peaaegu kaks aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me ei ole veel kahjuks kihlunud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme juba väga pikalt rääkinud, et tahame abielluda ning teha ilusad ja meeldejäävad pulmad, kuid kahjuks pidevalt väljaminekuid vajavatel põhjustel pole me seda unistust veel täita suutnud. Oleme olnud koos nii heas kui halvas, meie suhtes on olnud tõuse ja mõõne, kuid olenemata sellest oleme me tugevad ja tahame oma elu siduda elu lõpuni teineteisega ning seetõttu soovimegi, et meie pulmad oleksid imelised ja et see jääks elu lõpuni meelde.”

Sarnased artiklid