PULMAD BUDUAARIS: Elizabeth ja Andres

PULMAD BUDUAARIS: Elizabeth ja Andres
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Elizabeth (20) ja Andres (30). Elizabeth on pärit Tartust ja Andres Tallinnast. Elizabeth töötab juuksurina ja Andres on väikeettevõtja.

Kuna ja kus kohtusite?

“26. mail aastal 2019. Olime mõlemad ostnud viimase hetke reisi. Kohtusime Türgis eelviimasel reisi päeval Monte Carlo hotellis basseini ääres. Andrese kõrval oli sel hetkel ainuke vaba päevitustool. 10 minutit hiljem helises Andrese telefon ja ta hakkas eesti keeles rääkima, selle hetkeni ei olnud ma ühtegi eestlast seal hotellis kuulnud. Kohe kui Andres kõne lõpetas, ütlesin: ”Tore eestlasi kohata siin.” Jutustasime pisut ja pärast seda kutsus Andres mind õhtust sööma. Siit algas meie tee.”

Kaua olete koos olnud?

“Sellel kevadel saab 2 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me kihlusime kodus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ma arvan, et just meie peaksime unistuste pulma võitma, sest meie kohtumine on üks väga eriline lugu. Me tahame oma lugu jagada avalikult, kuidas armastus ei küsi vanust, kohta ega aega.”

Sarnased artiklid