PULMAD BUDUAARIS: Elo ja Ardo

PULMAD BUDUAARIS: Elo ja Ardo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Elo (32) ja Ardo (31). Elo on pärit Haapsalust ja Ardo Märjamaa vallast Kasti külast. Elo on hetkel kodune koos pisikese tütrega ja Ardo töötab puidufirmas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Aasta oli 2015, kui läksin sõbrannale külla. Külas olles tutvusin siis sõbranna mehe vennaga (ehk Ardoga) ja tõmme oli kohene. Peale seda ei tahtnud ma enam ära minna.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud aastast 2015.”

Kuidas kihlusite?

“Erilist kosimist ei olnudki. Kinkis mulle sünnipäevaks sõrmuse ja oligi enamjaolt kõik. Nagu üks korralik maamees ikka.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Eks iga naine unistab uhketest pulmadest, kus naine näeb välja nagu kaunis printsess! Seda soovin ka mina, aga see nõuab ressursse, mida meil kahjuks pole. 4 lapse kõrvalt ei ole seda raha ka nii palju kõrvale panna, et koguda. See projekt aitaks minu unistusel täituda.”

Sarnased artiklid