PULMAD BUDUAARIS: Endla ja Gerdo

PULMAD BUDUAARIS: Endla ja Gerdo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Endla (26) ja Gerdo (26). Gerdo on Soomes tellingute paigaldaja ja Endla on kodune, kuna kohe on tulemas perelisa.

Kuna ja kus kohtusite?

“Me kohtusime Paides 18 aastat tagasi.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud poolteist aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me pole ametlikult kihlunud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie võiksime võita unistuste pulma, kuna oleme unistanud ühisest perekonna nimest ja see oleks just meie võimalus see imeline päev teoks teha!”

Sarnased artiklid